با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی زندگی بدون وابستگی اثر جوئل اوستین

دانلود و خرید کتاب صوتی زندگی بدون وابستگی

۴٫۸ از ۱۴ نظر
۴٫۸ از ۱۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زندگی بدون وابستگی  نوشته  جوئل اوستین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی زندگی بدون وابستگی

در زندگی به خلق خدا تکیه نکنید تا رحمت خداوند در زندگی‌تان افزایش یابد. برای دلگرمی و تایید گرفتن سراغ یک نفر بروید. پروردگار. شما نمی‌توانید به پدرومادر، همسر یا فرزندان و دوستان خود متکی باشید، شاید آنها شما را خیلی دوست داشته باشند و حتی عاشقتان باشند اما هیچ‌کس نمی‌تواند نیازهای شما را به نحو احسن برآورده کند. اگر چشم شما فقط به بندگان خدا باشد نهایتا سرخورده می‌شود و چه بسا از آنها متنفر شوید و استرس بگیرید. اگر سراغ خدا بروید، او برایتان کاری می‌کند که از حالا به بعد زندگیتان چنان پربرکت‌ و رضایت‌بخش‌ باشد که دیگر حتی فکر گذشته را هم نکنید. برای رسیدن به «زندگی بدون وابستگی» به سخنان ارزشمند جول اوستین گوش دهید. جول اسکات اوستین در ۵ مارس ۱۹۶۳ به دنیا آمد. او نویسنده هفت کتاب پرفروش موفقیت و رشد فردی نیویورک تایمز است و واعظ ارشد بزرگترین کلیسای جهان (لیکوود) است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶)
کاربر ۸۶۸۰۷۴
۱۳۹۹/۰۸/۲۶

قبل ازین حتی فکرش رو هم نمیکردم که یک کتاب بتونه جان یک انسان رو نجات بده...تا وقتیکه این کتاب صوتی و بقیه ی کتابهای موعظه های جول اوستین من رو از افسردگی شدید و حتی مرگ نجات دادن...این کتابها

- بیشتر
الهه
۱۳۹۷/۱۰/۰۵

عالی

کاربر ۲۱۷۳۶۲۵
۱۳۹۹/۰۶/۰۹

چطور میتونم کتاب رو ذخیره کنم؟چون در دانلودها نبود.

یاس
۱۴۰۱/۰۱/۱۳

عالی حتما گوش کنید

کاربر ۳۴۸۳۷۹۲
۱۴۰۰/۱۱/۰۹

فوق العاده بود

kimia
۱۳۹۸/۰۷/۱۴

به نظرم خوب نیست

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۳٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۳٫۲ مگابایت