دانلود کتاب صوتی رویاهایتان را به یاد داشته باشید با صدای | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی رویاهایتان را به یاد داشته باشید اثر جوئل اوستین

دانلود و خرید کتاب صوتی رویاهایتان را به یاد داشته باشید

نویسنده:جوئل اوستینانتشارات:شادن پژواک
۴٫۰ از ۵ نظر
۴٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی رویاهایتان را به یاد داشته باشید  نوشته  جوئل اوستین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی رویاهایتان را به یاد داشته باشید

رویاهایتان شما را با خالقتان در ارتباط نگاه می‌دارند. و باور به این موضوع که سرنوشتی بزرگ و نیک در انتظارتان است باعث می‌شود که پروردگار قدم‌های شما را در همان مسیر هدایت کند. اگر خدا با شما باشد کسی جرأت مخالفت با شما را نخواهد داشت و همه کائنات با شما همراه و همدل خواهند شد تا به هدف خود برسید. جول اوستین در سخنرانی خود با نام «رویاهایتان را به یاد داشته باشید» می‌گوید: «ایمان ما است که اراده خداوند را به حرکت وا می‌دارد، اگر رویای خود را به این شکل به یاد داشته باشید، خداوند به شما کمک می‌کند تا با موفقیت به آن چیزی برسید که پیش از این خودتان نتوانسته بودید به دست آورید...» جول اسکات اوستین در ۵ مارس ۱۹۶۳ به دنیا آمد. او نویسنده هفت کتاب پرفروش موفقیت و رشد فردی نیویورک تایمز است و واعظ ارشد بزرگترین کلیسای جهان (لیکوود) است.
معرفی نویسنده
عکس جوئل اوستین
جوئل اوستین

جول اوستین را در ایران با نام جوئل اوستین هم می‌شناسند. او تصوری که عامه‌ی مردم در دنیا از یک کشیش داشتند را بر هم زد و با لبخندی دلنشین، آرامش، اتکا بر خود و خداوند بین مردم محبوبیت پیدا کرد. هنوز که هنوز است کسی با دیدن یک مرد خوش‌اخلاق و خوش‌پوش به یاد کلیساهای پروتستان نمی‌افتد، اما جول اوستین این تصور را شکست و تبدیل به یک کشیش ثروتمند شد که با آرامش و همدلی با مخاطبانش صحبت می‌کند!

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

علیرضا
۱۳۹۹/۰۱/۱۷

کتاب خوبی هست 🤩🤩👌👌

امین
۱۳۹۹/۰۱/۱۷

۲۸ دقیقه ۵ تومان آخه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶٫۱ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶٫۱ مگابایت