دانلود کتاب صوتی افراد مناسب با صدای | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی افراد مناسب اثر جوئل اوستین

دانلود و خرید کتاب صوتی افراد مناسب

نویسنده:جوئل اوستینانتشارات:شادن پژواک
۴٫۷ از ۷ نظر
۴٫۷ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی افراد مناسب  نوشته  جوئل اوستین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی افراد مناسب

کشیش جوان و محبوب، جول اوستین در سخن‌رانی «افراد مناسب» می‌گوید: وقتی خداوند سفارش شما را می‌کند، چیزی بیشتر، فراوان‌تر، بالاتر و فراتر به شما می‌رسد. اگر درها، جایی در زندگی شما باز نشدند نا‌امید نشوید زیرا قرار است خدا با دستان خود آنها را باز کند. شما تنها نیستید. وقتی اراده خدا در جهت تحقق رویاها و آرزوهای شما پیش بروند، افراد مناسب در زمان مناسب از طرف او منتظرند تا به نفع شما عمل کنند. جول اسکات اوستین در ۵ مارس ۱۹۶۳ به دنیا آمد. او نویسنده هفت کتاب پرفروش موفقیت و رشد فردی نیویورک تایمز و واعظ ارشد بزرگترین کلیسای جهان (لیکوود) است.
معرفی نویسنده
عکس جوئل اوستین
جوئل اوستین

جول اوستین را در ایران با نام جوئل اوستین هم می‌شناسند. او تصوری که عامه‌ی مردم در دنیا از یک کشیش داشتند را بر هم زد و با لبخندی دلنشین، آرامش، اتکا بر خود و خداوند بین مردم محبوبیت پیدا کرد. هنوز که هنوز است کسی با دیدن یک مرد خوش‌اخلاق و خوش‌پوش به یاد کلیساهای پروتستان نمی‌افتد، اما جول اوستین این تصور را شکست و تبدیل به یک کشیش ثروتمند شد که با آرامش و همدلی با مخاطبانش صحبت می‌کند!

دیگران دریافت کرده‌اند

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۵٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۵٫۲ مگابایت