دانلود کتاب صوتی ۱۰ قانون موفقیت؛ جک کنفیلد اثر جک کنفیلد با صدای کورش زارع‌پناه | طاقچه
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی ۱۰ قانون موفقیت؛ جک کنفیلد اثر جک کنفیلد

دانلود و خرید کتاب صوتی ۱۰ قانون موفقیت؛ جک کنفیلد

نویسنده:جک کنفیلدگوینده:کورش زارع‌پناهانتشارات:شادن پژواک
۴٫۳ از ۳ نظر
۴٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ۱۰ قانون موفقیت؛ جک کنفیلد  نوشته  جک کنفیلد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ۱۰ قانون موفقیت؛ جک کنفیلد

«جک کنفیلد» سخنران انگیزه‌دهنده و از نویسندگان برجسته آمریکایی است. کتاب‌های او جزء ۱۵۰ کتاب برتر جهان در ۱۵ سال گذشته است. جک کنفیلد در کتاب صوتی «۱۰ قانون موفقیت» اصول موفقیت را با تاکید به اعتماد به‌نفس به عنوان ستون موفقیت بیان می‌کند. این کتاب در ۶ بخش تنظیم شده که تنها بخش اول به بیان اصول موفقیت می‌پردازد، جان کنفیلد، در پنج بخش دیگر به ارائه راهکارهایی برای عملی کردن این اصول و قوانین می‌پردازد. «جک کنفیلد» می‌گوید ما باید مسئولیت صددرصدی زندگیمان را به عهده بگیریم تا قدرت تغییر هرآنچه می‌خواهیم را داشته باشیم. او با تاکید بر این مسئله که باورهای ما، ما را می‌سازند؛ اعتقاد دارد که هرآنچه را که بخواهیم انجام دهیم، توانایی و امکانات انجامش را داریم. باید به این باور برسیم و سپس از تلاش نایستیم.
معرفی نویسنده
عکس جک کنفیلد
جک کنفیلد

جک کنفیلد نویسنده مشهور کتاب‌های خودیاری، سخنران انگیزشی و کار‌آفرین آمریکایی است. او مبتکر مجموعه‌های محبوب «سوپ جوجه برای روح»است؛‌ گلچین‌های الهام‌بخش که در قالب یک ژانر ارائه شده‌است.‌ مجموعه‌ای که با بیش از ۲۵۰‌ عنوان و ۵۰۰ میلیون نسخه و به بیش از ۴۰ زبان ترجمه‌ و چاپ شده است.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

Ebi Orojani
۱۳۹۹/۰۷/۱۹

من چون سخنرانی ها جک کینفیلد را قبلا گوش دادم دوست دارم هر کتاب صوتی از ایشون میاد را گوش کنم به شما هم توصیه می کنم گوش بدید

کاربر 7211476
۱۴۰۲/۰۶/۲۵

توصیه میکنم👌

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۴٫۹ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۴٫۹ مگابایت