دانلود کتاب صوتی ۱۰ قانون موفقیت؛ برایان ترسی اثر برایان تریسی با صدای بیژن علی‌محمدی | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی ۱۰ قانون موفقیت؛  برایان ترسی اثر برایان تریسی

دانلود و خرید کتاب صوتی ۱۰ قانون موفقیت؛ برایان ترسی

۴٫۶ از ۲۶ نظر
۴٫۶ از ۲۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ۱۰ قانون موفقیت؛ برایان ترسی  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ۱۰ قانون موفقیت؛ برایان ترسی

«برایان تریسی» نویسنده و سخنران انگیزشی در زمینه بهبود مهارت‌های حرفه‌ای و خودیاری، در یک خانواده فقیر به دنیا آمد. پدرش کار دائمی نداشت و نمی‌توانست هزینه‌های جاری زندگی را به آسانی تامین کند. به همین دلیل برایان و سه برادرش با کمک نهادهای خیریه تحصیل کردند و او همیشه تلخی فقر را در زندگی خود حس می‌کرد. در کتاب صوتی «۱۰ قانون موفقیت»، «برایان ترسی» به ما می‌گوید، با رعایت چه نکاتی و دانستن چه رازهایی میتوانیم به خوشبختی و موفقیت برسیم. او کلید اصلی رسیدن به این هدف را مسئول دانستن خودمان، در برابر تمام اتفاقات زندگی‌مان می داند. تریسی با شعار «مطالعه کن، گوش کن و پیوسته بیاموز و رشد کن» به موفقیت‌های زیادی دست یافت. تریسی می‌گوید: «هیچگاه اجازه ندهید خودروی شما حرکت کند بدون اینکه در طی آن چیزی بیاموزید. هر کتاب یا همایشی، به صورت صوتی در دسترس شماست!» برایان ترسی می‌گوید، باید بدانیم مسئول تمام اتفاقاتی هستیم که در زندگی برای ما می‌افتد. هیچ کدام از ما قدرت تغییر گذشته را ندارد، اما توانایی تغییر و ساختن آینده را در راستای رویاهامان داریم.
معرفی نویسنده
عکس برایان تریسی
برایان تریسی
کانادایی | تولد ۱۹۴۴

برایان تریسی نویسنده‌ی آمریکایی‌ـ‌کانادایی و سخنرانی محبوب در زمینه‌ی توسعه‌ی فردی و مدیریت کسب‌وکار است. او علاوه بر انتشار کتاب‌های پرفروش که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌، برای برگزاری جلسات و سخنرانی به بیش از صد کشور سفر کرده است. در کنار کتاب‌های او، آثار دیداری و شنیداری‌اش نیز در سراسر جهان با استقبالی کم‌نظیر مواجه شده است.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

محمدرضا
۱۴۰۰/۰۵/۰۸

با شنیدن این کتاب متوجه شدم که برایان تریسی چحورب تونسته اینقدر موفق بشه و در سن ۷۷ سالگی در ایده آل ترین شرایط زندگی کنه.

دانیال
۱۴۰۱/۰۲/۱۰

مفید

کاربر ۴۰۰۶۷۶۰
۱۴۰۰/۱۱/۰۷

بسیاااار عالی

gla006
۱۳۹۹/۰۸/۲۶

خواندن کتابهای برایان تریسی واقعا مفیده

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۸٫۸ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۸٫۸ مگابایت