با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
غلبه بر حسادت

دانلود و خرید کتاب صوتی غلبه بر حسادت

۴٫۲ از ۶ نظر
۴٫۲ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی غلبه بر حسادت  نوشته  فروزان تجویدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی غلبه بر حسادت

بروز حسادت در روان معمولاً با احساس غم، كدورت روح، ناخشنودی در مقابل خوشبختی ديگران، خصوصاً كسانی كه به ما نزديک‌ترند همراه است. با نگاهی به اثرات روانی و معنوی‌ای كه از حسادت ناشی می‌شود، و مشكلاتی كه در روابط پيش می‌آورد و نارضایتی فراگير كه ايجاد می‌كند، برنامه‌ريزی برای مبارزه‌ای موثر و روش‌مند بر ضد اين صفت به نظر می‌رسد. اين كتاب شما را با شناخت حسادت، جنبه‌های مختلف نمود اين صفت، دلايل بروز و عواقب آن و از همه مهم‌تر درمان حسادت آشنا خواهد كرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
lale
۱۳۹۷/۰۱/۰۶

گوش کنید، تم مذهبی داره، پر از راهکارهای دینی است که حسادت نکنید تا آرامش داشته باشید و ازین حرفها... ولی در مجموع شناخت علائم حسادت کمک میکنه تا بهتر آدمهای حسود را بشناسیم. شاید خودمون هم یکی از آنها

- بیشتر
رضا حسینی
۱۳۹۸/۰۹/۱۷

کتاب خوبیست برای درک و شناخت حسادت و اشنا شدن با موقعیتهای حسادت بر انگیز . راهکارهایی هم ارائه میده برای درمان حسادت که متاسفانه کارامد نیستند. در کل کتاب خیلی خوبیه.

fariba
۱۳۹۹/۱۰/۱۷

آیا حاضری یک روز، جای اون کسی باشی، که باهاش حسادت می کنی؟... آیا واقعا فکر می کنی خدا اونقدر باهوش نیست که هر کسیو در جای خودش قرار بده؟... آیا چیزی که دیگری داره و تو بهش حسادت می کنی، از

- بیشتر
negin
۱۳۹۷/۰۱/۰۹

ای کاش رایگان بود چون بیشتر به کار ماها میاد نمونش رو خوندم خوب بود .یکی واسم هدیه کنه😉

dr.mary
۱۳۹۷/۱۱/۰۵

تازه خریدم این کتابو،نمونش که عالی بود..کتاب های صوتی رو هم در کتاب خانه همگانی قرار بدید....

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۲ ساعت و ۵۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۴۲٫۰ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۵۰ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۴۲٫۰ مگابایت