دانلود کتاب صوتی بورس آموز + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی بورس آموز اثر سیدمجتبی فنائی

دانلود و خرید کتاب صوتی بورس آموز

۴٫۳ از ۱۵ نظر
۴٫۳ از ۱۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بورس آموز  نوشته  سیدمجتبی فنائی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بورس آموز

کتاب صوتی بورس آموز نوشتهٔ سیدمجتبی فنایی است. ماندانا گلستانی گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و انتشارات بورس آن را منتشر کرده است.

درباره کتاب صوتی بورس آموز

کتاب صوتی بورس آموز درمورد افزایش هوش سرمایه‌گذاری، برنامه‌ریزیِ پیش از آغاز سرمایه‌گذاری، بورس به‌عنوان گزینه‌ای برای سرمایه‌گذاری، چگونگی سرمایه‌گذاری در بورس و چرایی این کار، چگونگی موفق‌شدن در بورس و... سخن گفته است.

انتشارات بورس رسماً از سال ۱۳۹۰ آغاز به کار کرده است. چشم‌انداز این انتشارات، مرجعیت در انتشار کتاب‌های مالی در سطح ایران و منطقه است. این انتشارات افزون بر چاپ کتاب، اقدام به نشر بولتن‌ها، فصل‌نامه‌های سازمان بورس و نیز محصولات نرم‌افزاری همچون دی‌وی‌دیِ حاوی متن کتاب، کتاب صوتی و فلش‌کارت کرده است. مجموعهٔ «کندو» هم یکی از زیرمجموعه‌های انتشارات بورس است که با رویکرد آموزش، فرهنگ‌سازی و ارتقای سطح سواد و هوش مالی گروه کودک و نوجوان پدید آمده است. انتشارات بورس که بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب چاپ و منتشر کرده، با نظر به گسترش بازارهای مالی و باتوجه‌به نیاز روزافزون طیف گسترده‌ای از دانشجوها و پژوهشگرهای رشته‌های گوناگون (اقتصاد، مدیریت‌ها، مشاورهای سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذارها و دوستداران موضوعات مربوط به بازار سرمایه و...) تصمیم گرفته با هدف گسترش فرهنگ سرمایه‌داری در دارایی‌های مالی اقدام به انتشار کتاب‌هایی مرتبط کند.

شنیدن کتاب صوتی بورس آموز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب صوتی را به دوستداران حوزهٔ بورس پیشنهاد می‌کنیم.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

کاربر 4144887
۱۴۰۲/۰۸/۰۹

برای کسانی که مبتدی هستند عالی است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۵۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶۶٫۵ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۵۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶۶٫۵ مگابایت