دانلود کتاب صوتی منتخب مندل ـ فصل ۸۱ ـ عفونت دریچه مصنوعی با صدای عبدالرضا بابامحمودی + نمونه رایگان
کتاب صوتی منتخب مندل ـ فصل ۸۱ ـ عفونت دریچه مصنوعی اثر عالیه خباز

دانلود و خرید کتاب صوتی منتخب مندل ـ فصل ۸۱ ـ عفونت دریچه مصنوعی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی منتخب مندل ـ فصل ۸۱ ـ عفونت دریچه مصنوعی  نوشته  عالیه خباز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی منتخب مندل ـ فصل ۸۱ ـ عفونت دریچه مصنوعی

کتاب صوتی «منتخب مندل ـ فصل ۸۱ ـ عفونت دریچه مصنوعی» نوشتهٔ عالیه خباز است. انتشارات رزیدنت یار این اثر را با گویندگی عبدالرضا بابامحمودی منتشر کرده است. کتاب منتخب مندل ـ فصل ۸۱ ـ عفونت دریچه مصنوعی مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشتهٔ پزشکی عفونی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده است. این کتاب شامل خلاصهٔ درس و مجموعه‌ای از سؤال‌های آزمون است.

درباره کتاب منتخب مندل ـ فصل ۸۱ ـ عفونت دریچه مصنوعی

کتاب منتخب مندل ـفصل ۸۱ ـ عفونت دریچه مصنوعی دربردارندهٔ مجموعه‌ای کامل از فصول این کتاب به‌همراه سؤالات ارتقا و بورد تخصصی است.

مؤسسهٔ رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطهٔ پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی‌شده‌ای را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب و با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌ دست بیاورد و بتواند در کمترین زمان ممکن بیشترین و باکیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در این کتاب مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

کتاب منتخب مندل ـ فصل ۸۱ ـ عفونت دریچه مصنوعی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به دانشجویان پزشکی پیشنهاد می‌شود. کتاب منتخب مندل ـ فصل ۸۱ ـ عفونت دریچه مصنوعی به کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود؛ زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی‌شده و با صرفه‌جویی در زمان یاد بگیرند.

دیگران دریافت کرده‌اند

با صدای عبدالرضا بابامحمودی

مشاهده همه

سایر کتاب‌های انتشارات رزیدنت یار

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۸٫۵ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۱۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۸٫۵ مگابایت