دانلود کتاب صوتی ۲۲ قانون همیشگی بازاریابی اثر جک تروت با صدای حجت یوسفی | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی ۲۲ قانون همیشگی بازاریابی اثر جک تروت

دانلود و خرید کتاب صوتی ۲۲ قانون همیشگی بازاریابی

کتابی برای رفع سوءتفاهم‌ها از فرآیند بازاریابی

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی ۲۲ قانون همیشگی بازاریابی  نوشته  جک تروت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی ۲۲ قانون همیشگی بازاریابی

کتاب صوتی ۲۲ قانون همیشگی بازاریابی نوشتهٔ جک تروت و ال ریس و ترجمهٔ نسرین صدقی گویا و با صدای حجت یوسفی است و رادیو مثبت آن را منتشر کرده است. این کتاب برای رفع سوءتفاهم‌ها از فرآیند بازاریابی نوشته شده است.

درباره کتاب صوتی ۲۲ قانون همیشگی بازاریابی

کتاب صوتی ۲۲ قانون همیشگی بازاریابی راهنمای کاربردی برای رفع سوءتفاهم‌ها از فرآیند بازاریابی است.

دلیل موفقیت بعضی از کسب‌وکارها و شکست برخی دیگر از آن‌ها چیست؟ چطور می‌توانیم کسب‌وکارمان را توسعه دهیم و آن را به موفقیت برسانیم؟ جدیدترین و به‌روزترین ترفندهای بازاریابی چیست و چگونه در کسب‌وکارمان از آن‌ها استفاده کنیم؟ ما در این مقاله قصد داریم کتابی را به شما معرفی کنیم که نه‌تنها جواب تمام سوال‌های بالا را به شما می‌دهد، بلکه ترفندها و قوانینی را در خصوص بازاریابی مطرح می‌کند که به موفقیت و پیشرفت کسب‌وکار شما کمک ویژه‌ای می‌کند. کتاب صوتی ۲۲ قانون همیشگی بازاریابی نوشته‌ٔ اَل رایس و جک تروت کتابی است که قرار است در رابطه با آن صحبت کنیم. اَل رایس و جک تروت، نویسندگان کتاب هر دو از افراد صاحب‌نام و با تجربه در حوزه‌ٔ بازاریابی هستند.

اَل رایس تاکنون بیش از ۱۰ کتاب در زمینه‌ٔ بازاریابی نوشته است و تاکنون بیش از ۳ میلیون نسخه از کتاب‌های او به فروش رفته‌اند. جک تروت نیز یکی از بنیان‌گذاران مفهوم جایگاه‌سازی برند است.

همانطور که از اسم کتاب کاملا مشخص است، موضوع اصلی این اثر قوانین اصولی و پایه‌ای بازاریابی است؛ قوانینی که در عین ساده‌بودن معمولا توسط صاحبان کسب‌وکارها نادیده گرفته می‌شود و همین موضوع باعث شکست و ناکامی آن‌ها است.

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که سرعت اتفاقات بسیار بالاست، همین مسئله باعث ایجاد رقابت جدی بین افراد، موسسات، کسب‌وکارها و حتی کشورها می‌شود.

در چنین دنیای چندین خطای کوچک هم می‌تواند ما را از مسیرمان بسیار دور کند. بسیاری از رقیبان هم منتظر فرصتی هستند که جای کسب‌وکارهای ما را بگیرند. چاره‌ٔ کار چیست؟ چطور باید کسب و کارمان را در گردونه‌ٔ رقابت حفظ کنیم؟

یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین کارهایی که می‌توانیم انجام دهیم، پیروی از همین قوانین به ظاهر ساده است. هر فردی به عنوان یک صاحب کسب‌وکار باید مطمئن شود که برنامه‌ها و اهدافی که برای مجموعه‌اش در نظر دارد، مطابق با اصول بازاریابی است. حالا شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چطور می‌توانیم با اصول و قوانین بازاریابی آشنا شویم؟

اینجاست که باید به شما بگوییم در اولین فرصت کتاب ۲۲ قانون همیشگی بازاریابی را گوش کنید. نویسنگان این کتاب از تجربیات ۲۵ساله‌ٔ خود استفاده کرده‌اند و با مثال‌های ساده، ملموس و قابل فهم، همه‌ٔ این قوانین را به شما یاد می‌دهند. آن‌ها بعد از سال‌ها تحقیق روی اصول و مشکلات بازاریابی، به این قوانین اساسی رسیدند که موفقیت یا شکست کسب و کارها در بازار را تعیین می‌کنند.

با وجود اینکه نزدیک به ۳۰ سال از انتشار این کتاب می‌گذرد، ولی نکات و مطالب آن همچنان کاربردی و مفید هستند.

با شنیدن کتاب «۲۲ قانون همیشگی بازاریابی» چه چیزهایی یاد می‌گیریم؟

• قانون رهبری: باید اولین باشید، نه اینکه فقط بهتر باشید.

شاید در نگاه اول عجیب به نظر برسد، ولی این اولین قانون اساسی بازاریابی است. عده‌ٔ زیادی از صاحبان کسب و کار فکر می‌کنند که نکته‌ٔ اصلی بازاریابی این است که محصول یا خدماتشان بهتر از سایر شرکت‌ها باشد، اما اصلا این‌طور نیست! اگر شما سهم کوچکی در بازار داشته باشید و مجبور باشید با رقبای بزرگ و ثروتمند رقابت کنید، آن موقع است که به احتمال زیاد، استراتژی کار نخواهد کرد، به خاطر اینکه اولین قانون بازاریابی نقض شده است. نکته‌ٔ اصلی در بازاریابی این است که یک بازار ایجاد کنید تا بتوانید در آن، اولین باشید. شما و کسب و کارتان باید در ذهن مشتری اولین باشد، نه اینکه سعی کنید از فرد و یا مجموعه‌ٔ اول بهتر باشید.

• قانون نردبان: روی کدام پله‌ٔ نردبان ایستاده‌اید؟

هدف اصلی بازاریابی این است که کسب و کار شما در ذهن مشتری اولین باشد، اما اگر نتوانستید اولین باشید، بازی را نباخته‌اید! اگر دومین و یا حتی یا سومین برند هم باشید، می‌توانید موفق شوید. مشتری در بازار، گزینه‌های زیادی دارد. اگر شما اولین گزینه‌ٔ او نیستید، باید حداقل گزینه‌ٔ دوم و یا سومش باشید. در هر بازار، مشتری یک نردبان در ذهنش دارد. روی هر پله، یک برند ایستاده‌ است.

• قانون صداقت: اگر به نقطه‌ ضعف‌تان اعتراف کنید، نظر مشتری‌ها نسبت به شما مثبت می‌شود.

اعتراف کردن به نقطه ضعف‌ها برخلاف طبیعت انسان‌ها و شرکت‌هاست. همیشه به ما می‌گویند که مثبت‌اندیش باشید و به دیگران نظر مثبت داشته باشید. اما جالب است بدانید که یکی از موثرترین راه‌ها برای ورود به ذهن مشتری‌ها این است که ابتدا به نقطه‌ ضعف‌تان اعتراف کنید تا نظر آن‌ها نسبت به شما مثبت و ذهنش به روی شما باز شود. این لحظه بهترین موقع است که نقطه‌ قوت‌تان را تبلیغ کنید و وارد ذهن مشتری شوید.

• قانون شکست: باید انتظار شکست را داشته باشید و آن را بپذیرید.

اکثر شرکت‌ها نمی‌خواهند شکست‌شان را باور کنند. اما یکی از قانون‌های اساسی بازاریابی این است که باید شکست‌تان را بپذیرید و آن را جبران کنید. شما به عنوان صاحب یک کسب و کار باید هوشیار باشید تا متوجه علائم شکست‌تان شوید و هر چه زودتر جلوی ضرر را بگیرید.

نظرات برخی از خوانندگان و شنوندگان درباره‌ٔ کتاب «۲۲ قانون همیشگی بازاریابی»

• ال ریس یک نویسنده با دانش تجربی و کاملا عملی است و کتاب‌هایش موارد تحقیقاتی بسیار آموزنده و جذابی دارد. شاید تاکنون کتاب‌های زیادی در حوزه‌ٔ بازاریابی خوانده باشید، ولی یکی از تفاوت‌های این کتاب با آن‌ها این است که ترفندهای نویسنده کاربردی است و جنبه‌ٔ عملی دارد. اگر می‌خواهید با کلیات عملی بازاریابی آشنا شوید، توصیه می‌کنیم که حتما این کتاب را بخوانید. یه نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که در حین شنیدن کتاب، هر از چند گاهی آن را کنار بگذارید و به کسب و کارتان فکر کنید.

• من کتاب‌های زیادی درباره‌ٔ بازاریابی خوانده بودم، ولی آن‌ها تاثیری را که مدنظر من بود، نداشتند. خیلی اتفاقی با این کتاب آشنا شدم و قانون‌های آن را با دقت خواندم. بی‌اغراق باید بگویم واقعا عالی و کاربردی بودند. اگر شما هم به دنبال پیشرفت کسب و کارتان هستید، شنیدن این کتاب را از دست ندهید.

• این کتاب مجموعه‌ای بسیار مختصر و مفید از قوانین پایه‌ای و اثبات‌شده‌ٔ بازاریابی است. من به‌ عنوان یک صاحب کسب‌ و کار و طراح و تولیدکننده‌ٔ محصول، شنیدن کتاب «۲۲ قانون همیشگی بازاریابی» را به همه‌ٔ کارآفرینان نوپا و حتی بسیاری از افراد با تجربه توصیه می‌کنم! قوانین این کتاب می‌تواند شرایط کسب و کار شما را از این رو به آن رو کند.

شنیدن کتاب صوتی ۲۲ قانون همیشگی بازاریابی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه‌ٔ کسانی که به دنبال گسترش کسب‌وکارهایشان هستند، دانشجویان رشته‌های اقتصاد و بازرگانی، کارآفرینان و صاحبان مشاغل و علاقمندان به بازاریابی توصیه می‌کنیم.

با شنیدن این کتاب و اجرای قوانین کاربردی و اساسی‌اش، تاثیر شگفت‌انگیز آن را در مجموعه و سازمانتان خواهید دید.

دیگران دریافت کرده‌اند

با صدای حجت یوسفی

مشاهده همه
نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۱۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۱۱٫۰ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۱۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۱۱٫۰ مگابایت