دانلود کتاب صوتی عیان سازی پیشرفته با فرکانس‌ ها اثر لیندا وست با صدای طراوت طیبی | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی عیان سازی پیشرفته با فرکانس‌ ها اثر لیندا وست

دانلود و خرید کتاب صوتی عیان سازی پیشرفته با فرکانس‌ ها

۲٫۰ از ۴ نظر
۲٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی عیان سازی پیشرفته با فرکانس‌ ها  نوشته  لیندا وست  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی عیان سازی پیشرفته با فرکانس‌ ها

کتاب صوتی «عیان سازی پیشرفته با فرکانس‌ها» نوشتهٔ لیندا وست و وایت ایگل و ترجمهٔ مهدی قراچه‌داغی است که مؤسسهٔ انتشاراتی فلسفه آن را با گویندگی طراوت طیبی منتشر کرده است. شما نمی‌توانید به همه چیزهای خوب مورد نظرتان برسید مگر این‌که با آن‌ها هم خط و هماهنگ شوید. با این کتاب تسلط بر قانون جذب با هماهنگی فرکانس، با استفاده از ارتعاشات، ثروت، خوشبختی، عشق ‌و‌ بیشتر از این‌ها را به‌دست آورید.

درباره کتاب صوتی عیان سازی پیشرفته با فرکانس ها

اغلب علت آنکه چیزهایی را که می‌خواهید نمی‌بینید این است که شما هنوز در سطح فرکانس آن‌ها نیستید. اگر شما چیزهایی برای زندگی خود می‌خواهید که فرکانس زیاد دارند، سایر چیزهایی که آن‌ها هم در سطح فرکانس بالا هستند و شما آن‌ها را می‌خواهید ممکن است با سرعت بیشتری به‌سراغ شما بیایند و با مقاومت کمتری روبه‌رو شوید. در این کتاب به شما شاه کلیدهایی داده می‌شود که به‌کمک آن می‌توانید از روی آخرین موانعی که پیش‌رو دارید عبور کنید، آن هم قبل از آنکه قدرت واقعی خود را عیان‌سازی کنید. همچنین کتاب عیان‌سازی پیشرفته با فرکانس‌ها راه‌هایی متفاوت در اختیار شما قرار می‌دهد که به‌کمک آن‌ها می‌توانید از راهتان بیرون بروید تا به آنچه دقیقاً می‌خواهید برسید.

کتاب عیان سازی پیشرفته با فرکانس ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به علاقه‌مندان به کتاب‌های توسعهٔ فردی پیشنهاد می‌شود.

بخشی از کتاب عیان سازی پیشرفته با فرکانس ها

«هر چیز شبیه به هم، همدیگر را جذب می‌کند.

در یکی از نوشته‌های قدیم ایران آمده است:

«کبوتر با کبوتر، باز با باز، کند هم‌جنس با هم‌جنس پرواز»

فرض کنیم شما سرشار از عشق هستید، پُر از شادی و امید هستید. شما می‌توانید آنچه را در شمار فرکانس ۱۳ الهی هستند به خود جذب کنید. این کار از طریق قانون علاقمندی انجام می‌شود. از آنجایی که امواج، امواج از جنس خود را جذب می‌کنند، شما جذب حوادثی می‌شوید یا حوادثی را به خود جذب می‌کنید که سرشار از عشق و منوّیات الهی هستند.

این‌ها در سطح ۱۳ به معنای چیزهایی مانند ...

زیبایی، بخت خوش، عاشق شدن، کم کردن وزن، عالی به نظر رسیدن، احساس آرامش، برنده شدن در قرعه‌کشی بخت‌آزمایی برنده شدن، شگفت‌زده شدن، ارتقاء پیدا کردن و برآورده شدن سریع امیال و خواسته‌ها، هستند.

اغلب علت آنکه چیزهایی را که می‌خواهید نمی‌بینید این است که شما هنوز در سطح فرکانس آن‌ها نیستید. اگر شما چیزهایی برای زندگی خود می‌خواهید که فرکانس زیاد دارند، سایر چیزهایی که آن‌ها هم در سطح فرکانس بالا هستند و شما آن‌ها را می‌خواهید ممکن است با سرعت بیشتری به سراغ شما بیایند و با مقاومت کمتری روبه‌رو شوید.

شما نمی‌توانید به همه چیزهای خوب مورد نظرتان برسید مگر این‌که با آن‌ها هم خط و هماهنگ شوید.

همه چیزهای خوب در فرکانس‌های بالای عشق صورت خارجی پیدا می‌کنند. اما خوب توجه کنید، شما به یک باشگاه بسیار عالی دعوت شده‌اید که از فرکانس سطح بالا برخوردار است. حالا عشق و یا چیزهای مورد علاقه‌تان را در زندگی انتخاب کنید. در همیشه باز است و شما همیشه برای پیوستن به ارتعاشات بالاتر مورد استقبال قرار می‌گیرید و برنده بهترین زندگی‌ها می‌شوید.»

دیگران دریافت کرده‌اند

سایر کتاب‌های موسسه انتشارات فلسفه

مشاهده همه

نظرات کاربران

مریم جلالی
۱۴۰۱/۰۸/۱۳

متاسفانه مطالب تکراری و پیش پا افتاده. اگر کتاب ماورالطبیعه شدن دکتر جو دیسپانزا یا قانون رزونانس مطالعه شود خیلی خیلی مفیدتر خواهد بود. فهرست کتاب و متن جلد جذابه اما متاسفانه مطالب نه.شیوه ارائه مطالب و ترجمه هم زیاد روان نیست.

d.taherzade
۱۴۰۱/۰۷/۲۸

بنده این کتاب را نخوانده‌ام و نخواهم خواند، اما به مخاطبان محترمی که قرار هست وقت خود را برای مطالعه و قبول چنین چرندیاتی اختصاص دهند عرض می‌کنم که فارغ از تمام مباحثات و مناظراتی که می‌توان مطرح کرد، فقط

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۴۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۲۳٫۱ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۴۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۲۳٫۱ مگابایت