با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی پاییز آمد اثر گلستان جعفریان

دانلود و خرید کتاب صوتی پاییز آمد

خاطرات فخرالسادات موسوی همسر سردار شهید احمد یوسفی

۴٫۱ از ۹ نظر
۴٫۱ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پاییز آمد  نوشته  گلستان جعفریان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی پاییز آمد

کتاب صوتی «پاییز آمد» نوشتهٔ گلستان جعفریان با گویندگی زهره سادات هاشمی توسط ناشر صوتی سماوا منتشر شده است. این کتاب دربردارندهٔ خاطرات فخرالسادات موسوی همسر شهید احمد یوسفی است.

درباره کتاب پاییز آمد

در این کتاب زندگی فخرالسادات موسوی و شهید یوسفی و علاقهٔ آن‌ها به یکدیگر به‌شکلی زیبا روایت شده است. در این زندگی‌نامه خلاف سایر زندگی‌نامه‌های شهدا، از زندگی روزانهٔ شهید با تمام رفتارهای خوب و بدش صحبت شده است. شهدا هم مانند هر انسانی اشتباهاتی دارند و آرزوهایی. داستان پاییز آمد سعی دارد زندگی شهید احمد یوسفی را مانند هر انسان معمولی دیگری روایت کند.

کتاب پاییز آمد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به علاقه‌مندان به مطالعهٔ زندگی‌نامهٔ شهدا پیشنهاد می‌شود.

بخشی از کتاب پاییز آمد

«سی و پنج سال می گذرد؛ اما هنوز پاییز که می آید نمی دانم از آتش مهری که بر جانم انداخته غمگین باشم یا مسرور. به برگ های زیبا و رنگارنگ می نگرم؛ با من سخت می گویند: زیبایی مرگ ما از زیبایی زندگی ماست...

آری پاییز برای من بغضی تمام نشدنی دارد. تب و لرزی است که حس آشنایش گرما بخش وجود من است. هنوز و همیشه نگاهم شور دیدنش را می ریزد و مرا بر دوست داشتنی ترین دوراهی ماندن و رفتن رها می کند.

اصلا پاییز بهار من است، وقتی شکوفه می زند زخم های دلم در خزان فصل ها...

او به من آموخت هر آمدنی رفتنی دارد؛ اما زیبا رفتن کار پاییز است و...»

نظرات کاربران

saqqa
۱۴۰۱/۰۷/۱۲

خیلی قشنگه این کتاب. یه زوج عاشق به تمام معنا که کنار هم تلخو شیرین زندگی رو تجربه میکنن و رشد میکنن. و طبق معمول، خیلی سخته زنی بتونه از شوهرش دل بکنه و به رفتنش راضی بشه...

هانیه اکبری
۱۴۰۱/۰۹/۲۲

کتاب رو چاپی خوندم. نگارش خیلی خوب بود. روایت زندگی آرمان خواهانه یک زوج عاشق که هر دو در جریان زندگی برای معنایی والا ایثار می کنند و رشد می کنند. اگر احساس پوچی و بی هدفی می کنید پیشنهاد می کنم

- بیشتر
کاربر ۱۵۳۸۲۷۱
۱۴۰۱/۰۹/۲۲

عالی و تاثیر گذار

میمصاد
۱۴۰۱/۱۰/۲۴

کتاب جذابیت خاصی نداشت. یه دختر فعال که بعد از ازدواج خانه نشین شد و مشغول بچه داری😐 بهترین داستان عاشقانه در زمان دفاع مقدس: کتاب اینک شوکران (شهید ایوب بلندی)

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۶ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۲۶٫۱ مگابایت
زمان۰۶ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۲۶٫۱ مگابایت