دانلود کتاب صوتی عادت‌های افراد موفق اثر هال فردریک با صدای آبتین ممدوح | طاقچه
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی عادت‌های افراد موفق اثر هال فردریک

دانلود و خرید کتاب صوتی عادت‌های افراد موفق

عادت‌های خوبی که هر شخصی باید آنها را به کار بگیرد

نویسنده:هال فردریکمترجم:صبا عربگوینده:آبتین ممدوحانتشارات:شادن پژواک
۳٫۲ از ۵ نظر
۳٫۲ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی عادت‌های افراد موفق  نوشته  هال فردریک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی عادت‌های افراد موفق

کتاب صوتی عادت‌های افراد موفق نوشته هال فردریک است و با ترجمه صبا عرب و صدای آبتین ممدوح منتشر شده است. این کتاب درباره عادت‌های خوبی است که هر شخصی باید آنها را به کار بگیرد.

درباره کتاب عادت‌های افراد موفق

سریع‌تر از همیشه تغییر کنید. تا ابد. با عادت‌های بد خداحافظی کنید و به عادت‌های جدید سلام کنید! مهم نیست که هنوز نمی‌دانید چطور زندگی‌تان را به سطح بالاتری ببرید یا در مورد عادت‌ها چیزی نمی‌دانید. یا حتی اگر در گذشته در تلاش برای تغییر عادت‌هایتان شکست خورده‌اید، دانستن اینکه چه چیزی مؤثر است، همیشه نقطه‌ عطفی برای رسیدن به هدفتان است.

طبق تحقیقات دانشگاه اِموری (Emory University)، دانشمندان علوم اعصاب کشف کردند که خواندنِ حتی یک رمان، عملکرد مغز را بهتر می‌کند. این کار یکی از رایج‌ترین عادت‌های افراد موفق است. اکثر افراد موفق عادت به مطالعه دارند. مطالعه کمک می‌کند بهتر فکر کنند و هر روز نکته‌ی جدیدی یاد بگیرند.

یکی از بهترین راه‌هایی که افراد موفق به وسیله‌ آن، از پس تمام کارهای روزانه‌شان برمی‌آیند، این است که این کارها را از کوچک به بزرگ دسته‌بندی می‌کنند. وقتی افراد موفق روزشان را شروع ‌می‌کنند و تعدادی از کارهای مهم‌شان را انجام ‌می‌دهند، انگیزه‌ی بیشتری به‌دست می‌آورند و اعتمادبه‌نفسشان افزایش پیدا می‌کند تا به راحتی از پس کارهای بزرگتر و پیچیده بربیایند.

هال فِرِدریک طبق تحقیقاتش پنجاه و چهار عادت افراد موفق را بدست آورده و آنها را در این کتاب با شما به اشتراک می‌گذارد. با خواندن این کتاب، بلافاصله مثل فردی رفتار کنید که دوست دارید باشید.

شنیدن کتاب عادت‌های افراد موفق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که در زندگی به‌دنبال موفقیت‌اند پیشنهاد می‌کنیم. 


دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

نسیم
۱۴۰۱/۰۹/۲۰

مختصر و مفید و بطور خلاصه نکات کلیدی خوبی رو برای رسیدن به موفقیت بیشتر توی زندگی بیان می‌کنه...

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۳۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۰٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۰٫۲ مگابایت