با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی پینکی پرماجرا اثر ویکتوریا کن

دانلود و خرید کتاب صوتی پینکی پرماجرا

۲٫۰ از ۳ نظر
۲٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پینکی پرماجرا  نوشته  ویکتوریا کن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی پینکی پرماجرا

کتاب صوتی «پینکی پرماجرا» نوشتهٔ ویکتوریا کن و الیزابت کن با ترجمهٔ سمیرا ابراهیمی و گویندگی الهام رادنیا در واوخوان منتشر شده است. این کتاب شاد دربارهٔ رنگ صورتی است و با نشان دادن عشق پینکی به همهٔ چیزهای صورتی، ماجرایی پر شور و شاد را به تصویر می‌کشد. این داستان‌ها را فقط با یک عبارت می‌توان توصیف کرد: «کتابی خواندنی و بامزه» . این کتاب در انتشارات چکه در سال ۱۳۹۵ به چاپ رسیده است.

درباره کتاب پینکی پرماجرا

همه می‌دانند که پینکی عاشق رنگ صورتی است و دنیا را صورتیِ صورتیِ صورتی دوست دارد. در این کتاب اتفاقات گوناگونی برای پینکی رخ می‌دهد، از آمدن معلم جدید و عوض شدن جای نشستن بچه‌ها در کلاس تا پیدا شدن سروکلهٔ بچه‌هایی که پینکی به‌راحتی نمی‌توانست با آن‌ها کنار بیاید. اگر دلیلش را بدانید شما هم به پینکی حق می‌دهید. آن بچه‌ها رنگ صورتی را مسخره می‌کردند! اما پینکی به خوبی با این اتفاقات جدید و متفاوت کنار می‌آید. البته که همچنان همه‌ٔ دنیای پینکی صورتیِ صورتی است!

کتاب پینکی پر ماجرا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب صوتیِ صورتی مناسب کودکان است و شنیدن این داستان‌های شاد و جذاب، برای این گروه سنی لذت‌بخش خواهد بود.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۰٫۸ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۱ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۷۰٫۸ مگابایت