با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی زنگ شیرین کاری اثر دن گاتمن

دانلود و خرید کتاب صوتی زنگ شیرین کاری

از مجموعه مدرسه پرماجرا

۴٫۰ از ۱۱ نظر
۴٫۰ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زنگ شیرین کاری  نوشته  دن گاتمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی زنگ شیرین کاری

کتاب صوتی زنگ شیرین‌کاری از مجموعه مدرسه پر ماجرا، داستانی از دن گاتمن است که با ترجمه محمود مزینانی و صدای شرگان انورزاده می‌شنوید. داستان‌های این مجموعه از زبان ای جی روایت می‌شود؛ ای جی از مدرسه متنفر است اما با این حال لحظات جالبی را در مدرسه و با دوستان و گاهی اوقات هم با معلمانش می‌گذراند.

درباره کتاب صوتی زنگ شیرین‌کاری

ای جی از دانش‌آموزان درس‌خوان خیلی خوشش نمی‌آید و با آنها به خصوص دختری به اسم آندریانگ کشمکش دارد و وقتی می‌فهمد آن دختر هم در درس و هم در ورزش از او جلوتر است خیلی عصبانی می‌شود؛ اما معلم‌ها ظاهرا ازین ماجرا لذت می‌برند و با آن تفریح می‌کنند.

کتاب صوتی زنگ شیرین‌کاری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن کتاب صوتی زنگ شیرین‌کاری را به تمام کودکان و نوجوانان پیشنهاد می‌کنیم. اگر از قسمت‌های دیگر مجموعه مدرسه پر ماجرا هم لذت برده‌اید، این کتاب را هم حتما گوش کنید.

درباره دن گاتمن

دن گاتمن متولد سال ۱۹۵۵ در نیویورک است. دن گاتمن پیش از اینکه نوشتن برای بچه‌ها را آغاز کند، مدت‌ها برای بزرگسالات می‌نوشت اما با اینحال در سراسر دنیا او را به دلیل کتاب‌های معروف مدرسه پرماجرا می‌شناسند. تمام کتاب‌های این مجموعه پر طرفدار و خنده‌دار او، که تعداد آن‌ها به بیش از هفتاد جلد می‌رسد با امتیاز چهار و پنج ستاره به عنوان کتاب برگزیده انتخاب شده‌اند و نظر بچه‌ها و معلمان بسیاری را در سراسر دنیا به خود جلب کرده است.

او در رشته روان‌شناسی تحصیل کرد و در سال ۱۹۸۰ به طور حرفه‌ای به نوشتن مشغول شد. او خودش هم مانند شخصیت اول کتابش به بازی‌های ویدیویی علاقه زیادی دارد، از همین رو، مجله‌ای برای بازی‌ها راه‌اندازی کرد. او چنان در این کار غرق شده بود که ناگهان به یک متخصص در این زمینه تبدیل شد. البته تعجب نمی‌کنید اگر بدانید او با مجلات مختلف مرتبط با کامپیوتر مانند نشریه Genie Livewire همکاری می‌کند.

درباره شرگان انورزاده

شرگان انورزاده یکی از گویندگان حرفه‌ای ایرانی است. او در زمینه تولید کتاب صوتی و به عنوان یکی از گویندگان خوش‌صدا با سایت نوار، و مجموعه واوبوک و واوخوان همکاری می‌کند. علاوه بر این در بنیاد نابینایان رودکی، رها فیلم و... نیز به‌عنوان گوینده فعالیت داشته است.

شرگان انورزاده همچنین به عنوان دوبلور و گوینده تیزر تبلیغاتی نیز فعالیت‌هایی در کارنامه خود دارد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
کاربر ۳۶۴۰۶۶۳
۱۴۰۰/۰۷/۲۵

عاشقققق کتاب صوتی منم ، عاشقشمممم،

هانا چوبان
۱۴۰۰/۱۱/۲۱

عالی

خیلی عالی است
۱۴۰۱/۰۱/۱۰

خیلی عالی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۵۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۴٫۱ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۵۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۴٫۱ مگابایت