با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نامه‌هایی برای سابینا

دانلود و خرید کتاب صوتی نامه‌هایی برای سابینا

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نامه‌هایی برای سابینا  نوشته  مهسا  ملک‌مرزبان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی نامه‌هایی برای سابینا

مهسا ملک‌مرزبان در این کتاب نامه‌هایی را برای دختری جوان به اسم سابینا می‌نویسد نامه‌های دوست داشتنی و جذاب و لطیف و پر از درس‌هایی برای زندگی.

درباره کتاب صوتی نامه‌هایی برای سابینا

 سابینا دختری است که نه خیلی بچه است و نه خیلی با تجربه. این شخصیت به گفته خود ملک‌مرزبان در زمان گفتگوی او با شخصی به اسم ف. ق در ذهنش شکل گرفته. او برای سابینا نامه می‌نویسد. نامه‌هایی از سر محبت و عشق که با تجربیات و دانسته‌های نویسنده از زندگی همراه‌اند. نامه‌های مهسا به سابینا همچنان ادامه دارد بشنوید و لذت ببرید و به دیگران هم پیشنهاد کنید.

 شنیدن کتاب نامه‌هایی برای سابینا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر به ادبیات هم در قالب نامه‌نگاری علاقه دارید از شنیدن این اثر لذت خواهید برد.

 درباره مهسا ملک‌مرزبان

مهسا ملک‌مرزبان در سال ۱۳۵۳ به دنیا امده است. او در حوزه‌ ترجمه روزنامه‌نگاری گویندگی و اجرا و برنامه‌سازی و تهیه‌کنندگی فعالیت می‌کند. او فارغ‌التحصیل مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه ازاد اسلامی است. 

ملک‌مرزبان از سال ۱۳۷۵ کار ترجمه را برای مطبوعات اغاز کرد و در سال ۱۳۷۶ اولین کتاب ترجمه‌اش  «فانی و الکساندر»  اثر اینگمار برگمان را منتشر کرد. سانست پارک، گوشواره های گیلاسی، هفده انگلیسی مسموم، بخور و نمیر، بودن، خاطرات سیلویا پلات و قلبی به این سپیدی از دیگر کارهای ملک مرزبان است. 

اردیبهشت، کتابنامه، چشم شب روشن و هنرنامه هم برنامه‌هایی هستند که مهسا ملک‌مرزبان در بخش های مختلف در آنها حضور داشته است.


 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۵۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۸٫۹ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۰ ساعت و ۵۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۸٫۹ مگابایت