با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رساله‌ ای در اقتصاد توسعه

دانلود و خرید کتاب رساله‌ ای در اقتصاد توسعه

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رساله‌ ای در اقتصاد توسعه  نوشته  آمیتاوا کریشنا دات  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رساله‌ ای در اقتصاد توسعه

کتاب رساله‌ ای در اقتصاد توسعه اثری با ترجمه میکائیل عظیمی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان و پژوهشگران رشته اقتصاد و مدیریت است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از حدود ۵۰۰ نفر هیات علمی در دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

خواندن کتاب رساله‌ ای در اقتصاد توسعه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی دانشجویان و پژوهشگران رشته‌های اقتصاد و مدیریت مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۸۰ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۲۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۶۵-۱۴-۳
تعداد صفحات۵۸۰صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۳/۲۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۶۵-۱۴-۳