با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زندگی ساحلی

دانلود و خرید کتاب زندگی ساحلی

اولین سوال‌ها و جواب‌ها

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زندگی ساحلی  نوشته  آنا کلی بورن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب زندگی ساحلی

کتاب زندگی ساحلی کتابی نوشته آنا کلی بورن با ترجمه مهدی رمضانی است. این کتاب به اولین سوال‌ها و جواب‌های ما پاسخ می‌دهد. 

زندگی ساحلی چطور است؟ آیا ساحل فقط برای چند روز تعطیلی و استراحت است یا موجوداتی وجود دارد که آنجا را خانه خودشان می‌دانند؟ در دنیا چند ساحل داریم؟ ساحل‌ها چگونه هستند؟ 

این‌ها تنها بخشی از سوالاتی است که ممکن است هر کدام از ما در طول روز از خودمان بپرسیم. آنا کلی بورن در این کتاب پاسخ تمام این پرسش‌ها را داده است. در این کتاب جواب همه سوالاتی را که درباره ساحل و حیوانات و موجودات ساحلی داریم می‌گیریم. عکس‌های کتاب نیز به جذابیت بیشتر آن و همچنین فهم مطالب کمک می‌کند. 

کتاب زندگی ساحلی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

خواندن کتاب زندگی ساحلی را به تمام کودکان و نوجوانانی که دوست دارند کتاب‌های علمی بخوانند پیشنهاد می‌کنیم. 

بخشی از کتاب زندگی ساحلی

کدام ساحلها سردتر هستند؟ 

ساحلهای سردتر در قطب شمال و جنوب، سردترین انتهای زمین هستند. آن جا آن قدر سرد است که اغلب دریا یخ می زند. خرسهای قطبی، پنگوئنها و فکها برای زندگی در این ساحلهای یخی مفید هستند. 

چرا ساحلها جزر و مد دارند؟ 

زیرا زمین میچرخد؟ همان طور که زمین میچرخد؟ ماه دریا را جلو میبرد، و سطح بالا می‌آید. آب با ایجاد مد در ساحل جریان می‌یابد. بعد دوباره با ایجاد جزر به عقب میرود. هر ساحل در یک روز دو جزر و مد دارد. 

ساحلها چه قدر هستند؟ 

سراسر دنیا هزاران کیلومتر ساحل وجود دارد؟ ساحلها میتوانند شنی، سنگ ریزهای، گلی، یا سنگی با صخره‌های بلند باشند. حیوانات و گیاهان جالب زیادی – و میلیونها انسان در کنار یا نزدیک ساحل خانه میسازند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۳/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۸۸-۴۴-۳
تعداد صفحات۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۳/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۲۸۸-۴۴-۳