با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
محمدعلی کلی چه کسی بود؟

دانلود و خرید کتاب محمدعلی کلی چه کسی بود؟

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب محمدعلی کلی چه کسی بود؟  نوشته  جمیز باکلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب محمدعلی کلی چه کسی بود؟

کتاب محمدعلی کلی چه کسی بود؟ نوشته جیمز باکلی و ترجمه ابوالفضل طاهریان ریزی از مجموعه کتاب‌های به سوی موفقیت است. این کتاب نوجوانان را با زندگی یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین دانشمندان جهان آشنا می‌کند.

درباره کتاب محمدعلی کلی چه کسی بود؟

وی با نام محمدعلی به شهرت جهانی رسید، اما در ۱۷ ژانویه ۱۹۴۲ در لوییزویل، کنتاکی کاسیوس مارسلوس کِلی جونیور متولد شد.

مادرش، اودسا کلی گفت: "ما هنگام تولد او را " GG "صدا کردیم. "او می‌گفت:" گی، گی." او گفت که کاسیوس زودتر از بچه‌های دیگر راه افتاد و صحبت می‌کرد. او بسیار قوی بود بطوریکه به طور تصادفی یک بار به دهان مادرش خورد و یکی از دندانهایش را شل کرد. او پسر کوچکی بود که بعدها به یکی از بزرگ‌ترین بوکسورهای جهان تبدیل شد و در این کتاب درباره‌اش می‌خوانید. 

خواندن کتاب محمدعلی کلی چه کسی بود؟ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام نوجوانان و بزرگسسالان که می‌خواهند درباره محمدعلی کلی بدانند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب محمدعلی کلی چه کسی بود؟

اولین کاسیوس ام.کِلی

اولین کاسیوس کِلی در واقع یک مرد سفیدپوست که سال ۱۸۱۰ در کنتاکی متولد شد. با وجود بردگان متعلق به پدرش، کِلی جوان مخالف برده‌داری بود. هنگامی که او بزرگ شد، در مقابله با آن صحبت می‌کرد. او حتی روزنامه‌ای ضد بردگی را منتشر کرد که آمریکایی واقعی نام داشت.

دیدگاه‌های او در جنوب بسیار غیرمعمول بود بطوریکه حتی توسط گانگسترها مورد حمله قرار گرفت و خانواده اش آزار دیدند. کلی برای هدفهای آبراهام لینکولن رئیس‌جمهور منتخب در سال ۱۸۶۰ کار کرد و در طول جنگ مدنی، او گروهی از سربازان داوطلب را برای دفاع از واشنگتن، رهبری کرد. در طول جنگ و پس از آن، وی به عنوان نماینده آمریکا به روسیه رفت. او پس از بازگشت به ایالات متحده، قبل از اینکه در ۱۹۰۳ بمیرد، برای سالها در حزب جمهوری‌خواه کار می‌کرد.

دیدگاه‌های ضد نژادپرستانه کِلی توسط یک خانواده سیاه الهام گرفته شد تا نام پسرشان را در سال ۱۹۱۲ به یاد او نام‌گذاری کنند. در سال ۱۹۴۲، آن مرد، کاسیوس کِلی. اس‌آر و فرزندش کاسیوس کِلی. جی‌آر نام گرفت. علاوه بر دیدن مبلمان و لوازم خانگی، پسران همچنین چیزهایی مانند پاپ کورن رایگان را در نمایشگاه پیدا کردند. پس از اینکه آنها چندین ساعت در نمایشگاه گشت و گذار کردند، کاسیوس دریافت که دوچرخه‌اش، یک شوین قرمز و سفید محبوب، به سرقت رفته است.

خیلی ناراحت بود. شخصی گفت که یک پلیس در ساختمان است، بنابراین کاسیوس برای گزارش سرقت پیش او رفت. کاسیوس گریه می‌کرد و می‌گفت که دوست دارد به کسی که دوچرخه‌اش را دزدیده یک مشت محکم بزند. جو مارتین پلیس، در واقع یک مربی کلاس بوکس در سالن ورزشی بود. وی از کاسیوس دعوت کرد تا بوکس را امتحان کند تا بتواند عصبانیت خود را کنترل کند. کاسیوس خیلی زود فهمید که نه تنها از بوکس لذت می‌برد، بلکه در این کار نیز تبحر دارد.

چندی نگذشته بود که او در کنار جو مارتین شروع به یادگیری کرد، کاسیوس در یک برنامه تلویزیونی محلی به نام قهرمانان فردا حضور یافت.

کاسیوس که هنوز فقط دوازده سال داشت، در مقابل یک جوان به نام رونی اوکیف به رینگ رفت. کاسیوس در این مبارزه پیروز شد و این موضوع، داستان شگفت‌انگیزش در دنیای بوکس را آغاز کرد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۲۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۸۴-۰۹۸-۳
تعداد صفحات۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۲۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۸۴-۰۹۸-۳