راهنمای تغذیه کودکان

دانلود و خرید کتاب راهنمای تغذیه کودکان

آنچه والدین لازم است در مورد تغذیه کودک خود بدانند

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راهنمای تغذیه کودکان  نوشته  مهران کریمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راهنمای تغذیه کودکان

راهنمای تغذیه کودکان، آنچه والدین لازم است در مورد تغذیه کودک خود بدانند کتابی نوشته مهران کریمی است که در انتشارات آثار سبحان به چاپ رسیده است.

تغذيه مناسب عامل مهمی در سلامت كودک است و اين فرصت را به او مي‌دهد تا به حداكثر تـوان رشـد جسـمی و روانی خود برسد.

تغذيه مناسب دوران بارداری موجب رشد و تكامل جنين شده و از تولد نـوزاد كـم وزن جلـوگيری مـي‌كنـد. لـذا مادران بايد قبل از بارداری آگاهی كافی در مورد تغذيه مناسب دوران بارداری داشته و بـدان عمـل كننـد. در صـورت تغذيه نامناسب مادر در طی حاملگی ممكن است نوزاد با وزن طبيعی بدنيا آيد اما اين به بهای كـاهش ذخـاير غـذايی بدن مادر است و او را مستعد بيماری‌های مختلف ازجمله پوكی استخوان می‌كند.بعد از تولد نوزاد، مادران نگران سلامتی او هستند و سئوالات زيادی در مورد نحوه تغذيـه بـا شـير مـادر و غـذای كمكی دارند. با شروع غذای كمكی متأسفانه بسياری از كودكان دچار كاهش وزن شده كـه در اغلـب مـوارد مناسـب نبودن غذای كمكی علت آن است.

 اين كتاب با آوردن سـئوالاتی كـه والـدين درمـورد تغذيـه دوران بـارداری و پـس از آن دارنـد و پاسـخ مناسب به آنها سعی در افزايش دانش والدين دارد. در پاسخ به بعضی سئوالات اين كتاب عين مطالب از منابع مختلف آورده شده است.

 خواندن کتاب راهنمای تغذیه کودکان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 مادرانی که به تازگی صاحب فرزند شده‌اند مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۴,۴۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۲/۲۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۵۸۰-۹۳-۴
تعداد صفحات۱۴۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۴,۴۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۰۲/۲۷
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۵۸۰-۹۳-۴