منتخب آدامز 2019

دانلود و خرید کتاب منتخب آدامز 2019

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب منتخب آدامز 2019  نوشته  محیصا مختاری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب منتخب آدامز 2019

کتاب منتخب آدامز 2019 نوشته محیصا مختاری و دیگران، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته جراحی مغز و اعصاب است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب منتخب آدامز 2019

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب منتخب آدامز 2019 با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب منتخب آدامز 2019 مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب منتخب آدامز 2019 را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب منتخب آدامز 2019 برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۲۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۱۴-۶
تعداد صفحات۱۹۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۶۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۲۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۱۴-۶