با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تره ببین چه نازه

دانلود و خرید کتاب تره ببین چه نازه

عمو قصه (۲)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تره ببین چه نازه  نوشته  حیدر کریم‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تره ببین چه نازه

کتاب تره ببین چه نازه نوشته حیدر کریم‌پور جلد دوم مجموعه عمو قصه است. مجموعه عمو قصه را نشر تیرگان برای کودکان علاقه‌مند به شعر منتشر کرده است.

درباره مجموعه عمو قصه

این مجموعه قصه‌هایی است به زبان شعر برای کودکان که آن‌ها را به دنیای زیبای داستان‌ها می‌برد. شعر تخیل کودک را تقویت می‌کند و دایره لغات او را گسترش می‌دهد و کمک می‌کند بتواند بهتر و راحت‌تر ارتباط برقرار کند. مجموعه عمو قصه به والدین کمک می‌کند کودکانشان را سرگرم کنند و زمان خواب هم با قصه کودکشان را بخوابانند. 

نشر تیرگان مجموعه‌های متنوعی برای کودکان منتشر کرده است و سعی دارد نسل امروز را مانوس و همراه با ادبیات تربیت کند تا در آینده هم از خواندن کتاب لذت ببرند. نشر تیرگان با بیش از ۲۳ سال فعالیت در حوزه نشر، بیش از ششصد کتاب‌ گوناگون در زمینه‌های ادبی، کودم، پژوهشی، تاریخی، ترجمه و کمک درسی منتشر کرده است. گسترش فرهنگ کتابخوانی، اولین و آخرین هدف انتشارات تیرگان بوده است.

انتشارات تیرگان افتخار چاپ آثار برخی از نویسندگان و هنرمندان بزرگ معاصر همچون دکتر قدمعلی سرامی، روح‌الله مهدی‌پورعمرانی، مصطفی علی‌پور، اکبر گلپا و … را داشته است.

خواندن مجموعه عمو قصه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکان علاقه مند به شعر پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۲/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۲۴-۱۷۹-۴
تعداد صفحات۴۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۲/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۲۴-۱۷۹-۴