با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اکنون کلان داده‌

دانلود و خرید کتاب اکنون کلان داده‌

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اکنون کلان داده‌  نوشته  اوریلی .  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اکنون کلان داده‌

کتاب اکنون کلان داده‌ (Big Data Now) اثری از تیم اوریلی (O’Reilly) است که در آن تولد و توسعه زودهنگام ابزارهای داده و علم داده را دنبال کردند و در این کتاب قرار است به بررسی رشد کلان داده بپردازیم و پیامدهای آن را دنبال کنیم. 

این اثر را با ترجمه حامد رجبی قمی و مریم کاردگر در اختیار دارید. 

درباره کتاب اکنون کلان داده

کتاب اکنون کلان داده به بررسی زمانی می‌پردازد که کلان داده رشد می‌کند و قرار است به سوالات پاسخ دهد: وقتی کلان داده رشد می‌کند، چه اتفاقی رخ می‌دهد: چه چیزی در حال اعمال است، کجا نقشی ایفا می‌کند و پیامدهای به‌ طور یکسان خوب و بد رشد داده چیست؟

این کتاب پنج بخش دارد: بخش اول به موضوع افزایش سرعت با کلان داده، اطلاعات ضروری در مورد ساختارها و تعاریف کلان داده می‌پردازد. در بخش دوم ابزارهای کلان داده، تکنیک‌ها و استراتژی‌ها بررسی می‌شوند و راهنمایی کارشناسانه برای تبدیل نظریه‌های کلان داده به محصولات کلان داده می‌خوانیم. بخش سوم به کاربرد کلان داده، نمونه‌هایی از کلان داده‌ها در عمل، شامل نگاهی به ضعف داده‌ها می‌پردازد.

بخش چهارم به آنچه در کلان داده دنبال می‌شود و افکار در خصوص نحوه تکامل کلان داده و نقش آن در صنایع و حوزه‌ها اخصاص دارد. در بخش آخر نیز کلان داده و مراقبت سلامتی بررسی می‌شود؛ یک بخش ویژه برای بررسی احتمالات در زمانی که داده و مراقبت سلامتی با یکدیگر همراه می‌شوند.

علاوه بر Big Data Now، با تحلیلاتی که بر روی O’Reilly Radar انجام می‌دهیم و از طریق Strata coverage و events series، می‌توانید به توسعه‌های اخیر داده دسترسی داشته باشید.

کتاب اکنون کلان داده‌ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اکنون کلاه داده را به تمام متخصصان و پژوهشگران در زمینه هوش مصنوعی و علوم کامپیوتری پیشنهاد می‌کنیم. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
سیستماتیک
۱۴۰۰/۰۲/۲۳

متن روان جزو موارد ابتدایی کار یک مترجم است. متنی که خود من متوجه افعال و مفهومش نشوم دیگری نیز متوجه نمیشود. کار باکیفیت نیاز به زمان دارد و با عجله نتیجه ای نمی گیریم.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۵۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۹۳-۳۳-۰
دسته بندی
تعداد صفحات۱۵۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۴۰۰/۰۲/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۹۳-۳۳-۰