با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
حساب دیفرانسیل و انتگرال؛ جلد سوم

دانلود و خرید کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال؛ جلد سوم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال؛ جلد سوم  نوشته  جرج توماس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال؛ جلد سوم

کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال؛ جلد سوم اثری از جورج توماس و جلد سوم از این مجموعه است که با ترجمه امین محمدی، مرضیه تنها و مهرزاد احمدی ابنوی در انتشارات آوند اندیشه به چاپ رسیده است

این کتاب به دلیل قدمتی که دارد و همچنین روزآمد بودن مطالب، یکی از کتاب‌های معتبر در زمینه آموزش مباحث ریاضی برای دانشجویان است. این اثر با رویکردی مفهومی کاربردی نوشته شده است. شکل‌ها و تصاویری گویا و خلاق دارد و با مثال‌های مناسب و همچنین توضیحات دقیق به یکی از کتاب‌های مرجع در زمینه خودش تبدیل شده است.  

درباره کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال؛ جلد سوم 

کتاب حاضر ترجمه‌ای است از دوازدهمین ویرایش کتاب مشهور و فراگیر حساب دیفرانسیل و انتگرال جرج توماس که در سال ۲۰۱۰ توسط انتشارات پیرسون به چاپ رسیده است. رویکرد مفهومی- کاربردی، شکل‌های گویا و خلاق، مثال‌های سنجیده و توضیحات دقیق و راه‌گشا باعث شده‌اند که این کتاب در آموزش ریاضیات عمومی به ویژه برای دانشجویان علوم پایه و مهندسی کتابی شناخته شده و معتبر باشد. آنچه کتاب توماس را برجسته می‌سازد، قدمت و عین حال روزآمدی آن است.

این کتاب به دلیل تعاملی موثر با مخاطبانش و حضوری فراگیر در عرصه آموزش ریاضی متناسب با نیازهای آموزش حساب دیفرانسیل و انتگرال دائما به روز شده و تکامل یافته است و از این رو تجربه‌های آموزشی فراوانی را در خود انباشته است که حاصل بیش از نیم قرن حضور جهانی آن در عرصه آموزش ریاضی است.

گروه ترجمه و ویراستاری آوند اندیشه با گزینشی سخت‌گیرانه و با تاکید بر صحت علمی و بیان ساده و دقیق در ترجمه، شکل گرفته است و نظارتی دقیق بر همه مراحل تولید کتاب از ترجمه و ویرایش علمی گرفته تا صفحه‌آرایی برقرار بوده است. در این راه ترجمه و ویرایش‌های پیشین توماس و نیز دیگر منابع حساب دیفرانسیل و انتگرال مد نظر قرار گرفته است و تلاش شده که زبان این ترجمه دقیق، ساده و گویا باشد.

تصاویر رنگی نیز از دیگر ویژگی‌های برجسته کتاب است. این تصاویر با کیفیت بالا استخراج و پردازش شده‌اند.

خواندن کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال؛ جلد سوم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

دانشجویان ریاضیات، علوم پایه و مهندسی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۰۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۲/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۶۳۱-۳۲-۶‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
تعداد صفحات۴۰۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۲/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۶۳۱-۳۲-۶‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬