با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب از تو حرکت، از خدا برکت اثر زینب یزدانی

دانلود و خرید کتاب از تو حرکت، از خدا برکت

داستان‌های مثنوی؛ جلد هشتم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب از تو حرکت، از خدا برکت  نوشته  زینب یزدانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب از تو حرکت، از خدا برکت

کتاب از تو حرکت، از خدا برکت براساس مثنوی معنوی است که زینب یزدانی آن را انتخاب و بازنویسی کرده است. این کتاب یکی از کتاب‌های مجموعه داستان‌های مثنوی انتشارات تیرگان است که برای کودکان و نوجوانان منتشر شده است.

درباره مجموعه داستان‌های مثنوی

مثنوی معنوی در شش دفتر نوشته شده است. مثنوی معنوی اثر مولانا جلال‌الدین محمد بلخی (مولوی) شاعر و عارف نامی قرن هفتم است. مثنوی کتابی عرفانی و تربیتی است که در قالب داستان مفاهیم مهم عرفانی و انسانی را به خواننده منتقل می‌کند. مولانا یکی از مشهورترین نویسندگان و شاعران ایرانی است که به دلیل محتوا و سبک خاص داستان‌سرایی‌اش به چهره‌ای جهانی تبدیل شده است.

مثنوی معنوی سرشار از داستان‌های جذاب و عبرت آموز است که برای کودکان و نوجوانان بسیار جذاب است اما درک معنی شعر برای همه آسان نیست، مجموعه کتاب داستان‌های مثنوی شعر را به نثر تبدیل کرده است و با بیانی روان و ساده و به همراه تصاویری جذاب داستان را روایت می‌کند.

برای نسل امروز که در دنیای انیمیشن‌ها و داستان‌های غربی غرق شده است شناخت داستان‌های کهن یکی از ضروری‌ترین کارها برای حفظ فرهنگ و تاریخ است، مجموعه داستان‌های مثنوی در راستای شناساندن این کتاب ارزشمند به کودکان نوشته شده است.

خواندن مجموعه کتاب داستان‌های مثنوی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این مجموعه را به تمام کودکان ایران پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۲۴-۳۸۷-۳
تعداد صفحات۳۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۱۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۲۴-۳۸۷-۳