با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بخشش، کلید آرامش

دانلود و خرید کتاب بخشش، کلید آرامش

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بخشش، کلید آرامش  نوشته  اصغر خدابنده‌لو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بخشش، کلید آرامش

در کتاب بخشش، کلید آرامش اثر اصغر خدابنده‌لو با جنبه‌های روان‌شناسی و معنوی بخشش و تاثیر قدرتمند آن در آرامش انسان آشنا می‌شوید. این کتاب در انتشارات مولفین طلایی به چاپ رسیده است.

 درباره کتاب بخشش، کلید آرامش

 بخشش از خصلت‌های مهم در زندگی بشری است که در عین سادگی برای برخی افراد بسیار مشکل و حتی غیرممکن است. اصغر خدابنده‌لو که این کتاب را در ادامه کتاب قبلی‌اش «خدا زنده است» نوشته، در آن به موضوع بخشش و تاثیرات معنوی و روانی آن بر زندگی انسان پرداخته است. کتاب قبلی او به خودشناسی و خداشناسی و موفقیت‌های مادی و معنوی آن اختصاص داشت. او در این کتاب به موضوع بخشش به عنوان راهی برای رسیدن به خودشناسی و خداشناسی اشاره کرده است و بخشاینده بودن را از پایه‌های مهم رسیدن به خداشناسی معرفی کرده است. مطالب بسیار ساده و کاربردی کتاب همه‌فهم  است و زبانی روان دارد. شما با مطالع این اثر و راهکارهای معرفی شده در آن حس آرامش حاصل از بخشش را به تمامی در زندگی‌تان احساس خواهید کرد.

خواندن کتاب بخشش، کلید آرامش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به کتاب‌های خودیاری و روان‌شناسی را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۴۸-۹۴۵-۶
تعداد صفحات۵۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۲/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۴۸-۹۴۵-۶