با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مشاغل خانگی (ترشیجات)

دانلود و خرید کتاب مشاغل خانگی (ترشیجات)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مشاغل خانگی (ترشیجات)  نوشته  اسدالله جعفری والیجردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مشاغل خانگی (ترشیجات)

در کتاب مشاغل خانگی (ترشیجات) تالیف اسدالله جعفری والیجردی با طرز تهیه انواع ترشیجات به منظور درآمدزایی آشنا خواهید شد.

 اشتفال مردان و زنان به ویژه امروزه که بیکاری در میان جوانان و خانواده‌های نیازمند به اوج خود رسیده، اهمیت بسیاری پیدا کرده است. امروزه اشتغال زنان و مشارکت اقتصادی آنان در بیرون از خانه یکی از مسائل مهم و مطرح جامعه است. اما کار خارج از خانه برای تمام زنان نیازمند به کار، میسر نیست و چه بسا زندگی خانوادگی آنان را دچار مشکلاتی کند. بنابراین حمایت از مشاغل خانگی موجب هم موجب کاهش هزینه‌ها و حمایتی شایسته از زنانی است که سرپرست خانوار و یا نیازمند به کار هستند. کتاب حاضر نیز با همین هدف تدوین شده تا راهگشای چنین مشکلاتی باشد. 

 ترشی یکی از چاشنی‌های محبوب در کنار غذاهای ایرانی است. ترشی انداختن فرایند ذخیره یا طولانی کردن عمر غذا با قرار دادن آن در سرکه است. در این کتاب طرز تهیه انواع ترشیجات با جزئيات آن آموزش داده شده و علاقه‌مندان به این حرفه می‌توانند با فراگیری اصول آن یک شغل خوش درامد خانگی برای اداره امور خود راه‌اندای کنند.

 خواندن کتاب مشاغل خانگی (ترشیجات) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 اگر شما هم دوست دارید شغل خانگی فروش انواع ترشی‌های خوشمزه ایرانی را تجربه کنید و از این راه درآمد کسب نماییید. این کتاب به شما کمک خواهد کرد.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۰۶-۱۴۷-۸
تعداد صفحات۶۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۱۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۰۶-۱۴۷-۸