با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فرهنگ در عرصه مدیریت رفتار سازمانی بین الملل

دانلود و خرید کتاب فرهنگ در عرصه مدیریت رفتار سازمانی بین الملل

وقتی تیم‌ها به هم می‌رسند

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فرهنگ در عرصه مدیریت رفتار سازمانی بین الملل  نوشته  ریچارد دی لوئیس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب فرهنگ در عرصه مدیریت رفتار سازمانی بین الملل

کتاب فرهنگ در عرصه مدیریت رفتار سازمانی بین الملل اثر ریچارد دی لوئیس یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان و پژوهشگران رشته مدیریت است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره‌گیری از حدود ۵۰۰ نفر هیات علمی در دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

خواندن کتاب فرهنگ در عرصه مدیریت رفتار سازمانی بین الملل را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی دانشجویان و پژوهشگران مدیریت مخاطبان این کتاب‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵۲ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۴۲۴-۵۳-۶
تعداد صفحات۳۵۲صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۴۲۴-۵۳-۶