با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سردار بزرگ از نگاه اندیشمندان عراقی

دانلود و خرید کتاب سردار بزرگ از نگاه اندیشمندان عراقی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سردار بزرگ از نگاه اندیشمندان عراقی  نوشته  رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در عراق  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سردار بزرگ از نگاه اندیشمندان عراقی

کتاب سردار بزرگ از نگاه اندیشمندان عراقی نوشته گروه رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در عراق است. این کتاب به نگاه مردم عراق و حکومت و اندیشمندان آن کشور به سردار شهید قاسم سلیمانی می‌پردازد.

درباره کتاب سردار بزرگ از نگاه اندیشمندان عراقی

سردار شهید ثمره و میوه‌ شجره طیبه انقلاب اسلامی ما هستند. ایشان ثابت کرد که حکومت اسلامی و انقلاب اسلامی ظرفیت تربیت بزرگ مردانی را دارد که از دنیای نفسانی دل کنده و به سوی عالم معنویت پرواز می‌نماید. حاج قاسم، به عنوان تربیت شده مکتب اسلام ناب، به خوبی فهمیده است که در این عالم، هیچ چیزی جز خداوند ارزش هدف بودن ندارد و همان‌طور که باید تنها او را پرستید، باید تنها او را دوست داشت و تنها هوای وصال او را در سر پروراند.

عراق سرزمین مقدس عتبات برای شهید سلیمانی همه چیز بود. تمام ذهن و اندیشه‌اش عراق بود، سرزمین تمدن‌ها و ادیان و اقوام مختلف. جهت نمای مسیر حاج قاسم عراق بود؛ شیفته و دلباخته این سرزمین. حاج قاسم سلیمانی را همه طوایف و اقوام سنی و شیعه و مسیحی و ایزدی و عرب و کرد و ترکمن عراقی می‌شناسند. هرگز برای اهداف کوچک گام برنداشت. او به انسانیت و انسان‌های آزاده دنیا می‌اندیشید. مردم عراق با هر اندیشه و جایگاهی او را محترم می‌شماردند. به‌ویژه مراجع و علام و فرهیختگان و خانواده شهدا و جانبازان و رزمندگان.

این کتاب به بررسی جایگاه حاج قاسم سیمانی بین اندیشمندان عراق می‌پرازد. 

خواندن کتاب سردار بزرگ از نگاه اندیشمندان عراقی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به امور بین‌الملل پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۸
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۳۹-۷۷۶-۹
تعداد صفحات۱۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۲۸
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۳۹-۷۷۶-۹