با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
۵٫۰ از ۱۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تمرینات توپی قدرتی برای کل بدن  نوشته  لورن گلدنبرگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تمرینات توپی قدرتی برای کل بدن

تمرینات توپی قدرتی برای کل بدن کتابی در حوزه تربیت بدنی و آمادگی جسمانی نوشته لورن گلدنبرگ و پیتر توئیست است.

 این دو نفر بعنوان مربیان قدرتی و هوازی، بیش از ۳۰ سال،تمرینات را با کارکردن در ورزشکاران حرفه‌ای و بیش از ۵۰ سال تمرین بدنی را با تناسب اندام ترکیب کرده‌اند. اجرای تکنیک مناسب اساس موفقیت آنها بوده است. 

وقتی خودتان یا مشتریانتان در حال تمرین هستید به هرچیز کمتری بسنده نکنید.جزئی که برای هر فعالیت بدنی در تمرین توپی قدرتی مرسوم است مفهوم تنظیم ثقل (قدرت) است. اگر بتوانید بر این تکنیک تسلط یابید و از آن بعنوان تمرین خودتان یا مربیگری مشتریانتان استفاده کنید،سطوح بهتری از استحکام و قدرت را بدست خواهید آورد. 

خواندن کتاب تمرینات توپی قدرتی برای کل بدن

این کتاب یک ترجمه کاربردی و قابل استفاده برای مخاطب عام و حتی متخصص است که حاوی معرفی تمرینات توپی برای همه اعضای بدن و مناسب همه رده های سنی است. استفاده از راهنمایی‌های این کتاب و انجام تمرینات توصیه شده در آن به تمام کسانی که به دنبال ورزش در محیط‌های خانگی و باشگاه در جهت ایجاد تناسب اندام ، سلامتی و انعطاف و نشاط هستند توصیه می‌شود.

بخشی از کتاب تمرینات توپی قدرتی برای کل بدن

جای دادن تمرین توپی قدرتی در یک برنامه تمرین

تمرین توپی قدرتی برای تمام گروه‌ها مفید است، همان طور که این می‌تواند به سادگی با انواع نیازها و اهداف انطباق یابد. توپ‌های اندازه‌های مختلف،چگالی‌های باد، وبارهای متنوع؛ تغییرات تمرین؛ و بار تثبیت کننده دینامیک (DSL) و ویژگی‌های انتقال بار،نئوپاتی‌ها و ورزشکاران پیشکسوت را قادر می‌سازد بطور یکسان از تمرینات مناسب برای سطوح مهارت شان لذت ببرند.اگرچه، چگونگی، زمان، و مقدار استفاده از این تمرینات می‌تواند به میزان زیادی بستگی به اهداف و توانایی‌های استفاده کننده داشته باشد. تمرین توپی قدرتی می‌تواند تمرین را برای برخی شرکت کنندگان تکمیل کند، در حالیکه در نرم افزارهای دیگر این متداول است که تمرینات توپی قدرتی خاص با دیگر انواع تمرینات ادغام شود. توپ قدرتی می‌تواند در برنامه تمرین شما بعنوان یکی از این موارد ادغام شود:

• گرم کردن دینامیک

• تکمیل عملکرد تمرین قدرتی

• تمرین برای ورزشکاران جوان

• برنامه ورزش هوازی

• کمک تمرین قدرتی

• برنامه توانبخشی

• ابزار تمرین محل کار

برای یادگیری بیشتر، تمرین توپی قدرتی، ویرایش دوم، نوشته لورن گولدنبرگ و پیتر تویست را چک کنید. قدرت، استحکام، هماهنگی، تعادل، و ثبات ثقل با استفاده از ۱۴۰ تمرین توپی قدرتی و مدیسین بال توسعه یافته است. کتاب و DVD برای شما ابزارهایی برای تهیه یک برنامه تمرین اثربخش در خانه یا باشگاه فراهم می‌کند که ثقل شما را هدف قرار می‌دهد و تمام عضلاتتان را برای تمرین کردن کل بدن تمرین می‌دهد.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
Ebrahim
۱۴۰۱/۰۴/۲۰

،👍

Emad Yosefi
۱۴۰۰/۰۹/۲۱

👍

Milad Mihan
۱۴۰۰/۰۴/۱۳

خوبه

F Fz
۱۴۰۰/۰۳/۰۲

جالبه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۷۵۵۵۱-۵
تعداد صفحات۳۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۲/۲۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۷۵۵۵۱-۵