با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مبانی آردوینو

دانلود و خرید کتاب مبانی آردوینو

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مبانی آردوینو  نوشته  سیدیحیی مرادی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مبانی آردوینو

کتاب مبانی آردوینو اثری از سید یحیی مرادی و محمد حسین محمدی است. این کتاب توضیحاتی کامل درباره انواع بردها، برنامه نویسی آردوینو و آموزش آردوینو دارد.

آردوینو (Arduino) یک پلتفرم سخت‌افزاری و نرم‌افزاری متن‌باز است. پلتفرم آردوینو شامل یک میکروکنترلر تک‌بردی متن‌باز است که قسمت سخت‌افزار آردوینو را تشکیل می‌دهد. علاوه بر این، پلتفرم آردوینو یک نرم‌افزار آردوینو IDE که به منظور برنامه‌نویسی برای بردهای آردوینو طراحی شده‌است و یک بوت لودر نرم‌افزاری را که بر روی میکروکنترلر بارگذاری می‌شود، در بر می‌گیرد. پلتفرم آردوینو به منظور تولید سریع و ساده پروژه‌های سخت‌افزاری تعاملی و ساخت وسایلی که با محیط تعامل داشته باشند طراحی شده‌است، البته بردهای آردوینو اهداف آموزشی را نیز دنبال می‌کنند.

در این کتاب با آموزش آردوینو، برنامه‌نویسی آردوینو و مباحث پیشرفته آن آشنا می‌شویم و کار با حسگرهای آردوینو، موتور کنترل و ... را یاد می‌گیریم.

کتاب مبانی آردوینو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

خواندن کتاب مبانی آردوینو را به تمام دانشجویان و فعالان حوزه کامپیوتر پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
deymah
۱۴۰۰/۰۵/۳۰

ترجمه ماشینی و کلمه به کلمه برد آردوینو ترجمه شده تابلوی آردوینو و به شیلد گفته شده سپر ..... ترجمه IDE : یکپارچه توسعه محیط ،حتی زحمت درست کردن این روهم نکشیدن مفت هم گران است

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۱۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۲۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۹۱-۰۱۵-۰‬‬
دسته بندی
تعداد صفحات۴۱۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۲۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۹۱-۰۱۵-۰‬‬

تجربه بهتر در اپلیکیشن