بدن انسان چگونه کار می‌کند؟؛ دستگاه اسکلتی و عضلانی

دانلود و خرید کتاب بدن انسان چگونه کار می‌کند؟؛ دستگاه اسکلتی و عضلانی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بدن انسان چگونه کار می‌کند؟؛ دستگاه اسکلتی و عضلانی  نوشته  گرگوری جی استوارت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بدن انسان چگونه کار می‌کند؟؛ دستگاه اسکلتی و عضلانی

کتاب بدن انسان چگونه کار می‌کند؟؛ دستگاه اسکلتی و عضلانی نوشته گرگوری جی استوارت است که با ترجمه علی ابطحی راد منتشر شده است. کتاب بدن انسان چگونه کار می‌کند؟؛ دستگاه اسکلتی و عضلانی یک کتاب آموزشی برای نوجوانان است. 

درباره کتاب بدن انسان چگونه کار می‌کند؟؛ دستگاه اسکلتی و عضلانی

بدن انسان ساختمانی فوق‌العاده پیچیده و شگفت‌انگیز است که به بهترین صورت منبعی از توانایی، زیبایی و اعجاب است. می‌توان بدن سالم را با ماشینی با طراحی عالی که قسمت‌های آن به نرمی باهم کار می‌کنند، مقایسه کرد. همچنین می‌توانیم آن را با یک ارکستر سمفونی که در آن هر وسیله موسیقی بازی متفاوتی را انجام می‌دهد، مقایسه کنیم. هنگامی که تمامی موسیقیدان‌ها با هم بازی کنند، موسیقی زیبایی را به وجود می‌آورند. از یک دیدگاه صرف فیزیکی، بدن‌های ما به خصوص از آب تشکیل یافته است. ما همچنین از مواد معدنی متفاوتی شامل کلسیم، فسفر، پتاسیم، گوگرد، سدیم، کلر، منیزیم و آهن ساخته شده‌ایم. از لحاظ اندازه عناصر بدن به سلول‌ها، بافت‌ها و ارگان‌ها تقسیم می‌گردد. ارگان‌های مرتبط با سیستم‌هایی شامل عضلانی اسکلتی، قلبی عروقی، عصبی، تنفسی، گوارشی، غدد درون ریز و دستگاه تناسلی به هم ملحق می‌شوند. سلول ها و بافت‌های ما بدون آن که حتی متوجه شویم به طور مستمری در حال حذف شدن (از بین رفتن) و جایگزینی هستند. در واقع در اکثر اوقات ما متوجه اعمال فوق العاده بدن خود نیستیم.

کتاب بدن انسان چگونه کار می‌کند؟؛ دستگاه اسکلتی و عضلانی سعی دارد ساختار بدن و هماهنگی آن را به خوبی نشان دهد.

 خواندن کتاب بدن انسان چگونه کار می‌کند؟؛ دستگاه اسکلتی و عضلانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام نوجوانان علاقه‌مند به موضوعات علمی پیشنهاد می‌کنیم. 


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸-۲۲۶-۹
تعداد صفحات۱۶۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۹,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۱/۱۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۳۸-۲۲۶-۹