با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب جریان شناسی نثر معاصر ایران اثر مصطفی گرجی

دانلود و خرید کتاب جریان شناسی نثر معاصر ایران

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جریان شناسی نثر معاصر ایران  نوشته  مصطفی گرجی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جریان شناسی نثر معاصر ایران

کتاب جریان شناسی نثر معاصر ایران نوشته مصطفی گرجی و سیدعلی سراج یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه پیام نور است که برای تدریس در رشته زبان و ادبیات فارسی این دانشگاه طراحی و تدوین شده است.

دانشگاه پیام نور در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. این دانشگاه یک سازمان مرکزی در تهران و واحدهایی در سراسر کشور دارد. روش آموزش دانشگاه پیام نور بر اساس آموزش از راه دور و نیمه‌حضوری است.

رشته‌های مختلفی از علوم انسانی، ریاضی، تجربی، تربیت بدنی و... در این دانشگاه تدریس می‌شوند. کتاب‌های انتشارات دانشگاه پیام نور توسط اساتید متخصص نوشته شده‌اند. این کتاب‌ها از یک ساختار واحد پیروی می‌کنند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تقریبا دانشجو را از حضور استاد بی‌نیاز می‌کنند.

کتاب جریان شناسی نثر معاصر ایران  هم یکی از کتاب‌های کاربردی و جامع این انتشارات برای استفاده دانشجویان و پژوهشگران است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
مانا
۱۴۰۰/۰۱/۲۷

آقای دکتر گرجی استادم بودند خیلی عالم و ادیبی هستند.‌ این‌کتاب نخوندم. نخونده می دونم کتاب خیلی خوبی هست.

990034441
۱۴۰۰/۰۱/۲۴

این کتاب برای ان دسته از کسانی که با ادبیات فارسی خوگرفتند مناسب است و موجب بالا بردن اطلاعات عمومی فرد در جریان شناسی عصر ایران میشود توصیه میکنم حتما بخوانید🙏❤️

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۲۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۴۰۷۸۲-۹
تعداد صفحات۲۲۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۲۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۴۰۷۸۲-۹