با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نوجوانی خود را بساز

دانلود و خرید کتاب نوجوانی خود را بساز

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نوجوانی خود را بساز  نوشته  سکینه پورسلمان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نوجوانی خود را بساز

کتاب نوجوانی خود را بساز اثر سکینه پورسلمان روی سخنش با مربیان، والدین و روان‌شناسانی است که با نواجوانان کار می‌کنند. موضوع اصلی این کتاب کنترل خشم و تقویت تاب‌آوری و آموزش مهارت‌های زندگی به نوجوانان است.

 درباره کتاب نوجوانی خود را بساز

 موضوع خشم و مهار ان یکی از موضوعات مهم و مورد توجه در نوجوانان است. نوجوانی دوره‌ای پرالتهاب است و خشم و عصبانیت یکی از عوامل مهمی است که باید در نوجوانان کنترل شود.

اغلب روان‌شناسان بر این عقیده اند که نوجوانی تمایز برجسته ای نسبت به سایر مراحل رشد دارد و این تمایز به سبب آن نیست که نواجوانان با تغییرات اساسی در همه ابعاد زندگی‌شان مواجه می‌شوند، بلکه بیشتر به دلیل آن است که این تغییرات به طور همزمان و همه جانبه به وی که هنوز دارای آمادگی‌های لازم برای مقابله نیست وارد می‌شود. به طوری که اضطراب، افسردگی و پرخاشگری در بیشتر نوجوانان به چشم می‌خورد.

 نویسنده در این کتاب بر روی موضوع خشم و عصبانیت و راه‌های کنترل آن در دوران نوجوانی تمرکز کرده و پس از آن ضرورت اموختن مهارت‌های زندگی در دوران نوجوانی را تشریح کرده است.

خواندن کتاب نوجوانی خود را بساز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 والدین و مربیان و روان‌شناسان رشد 
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۵۳۳-۴۳-۹
تعداد صفحات۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۵۳۳-۴۳-۹