با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
برنامه نویسی مقدماتی به زبان ++C

دانلود و خرید کتاب برنامه نویسی مقدماتی به زبان ++C

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب برنامه نویسی مقدماتی به زبان ++C  نوشته  سیداحمد علوی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب برنامه نویسی مقدماتی به زبان ++C

برنامه نویسی مقدماتی به زبان + +C نوشته مهندس سید احمد علوی است. درس برنامه‌ نویسی کامپیوتر ، درسی است که در آن به آموزش و یادگیری مفاهیم اولیه برنامه‌ نویسی و در نهایت کد نویسی به یک زبان برنامه‌ نویسی می‌‌پردازد. 

در واقع می‌‌توان گفت این درس، پایه‌‌ای برای درس‌های دیگر تخصصی در شاخه برنامه‌‌نویسی کامپیوتر است. بنابراین تسلط در این درس، کمک شایانی به برنامه‌نویس شدن واقعی افراد خواهد نمود.

درباره کتاب برنامه نویسی مقدماتی به زبان ++C

مهم‌ترین قسمت برای یافتن جواب یک مسئله، یافتن منطق درست آن است لذا مباحث کتاب از ارائه منطق و الگوریتم شروع شده ، سپس به ارائه الگوریتم با استفاده از اشکال فلوچارت می پردازد. پس از آن با فراگیری مفاهیم اولیه زبان برنامه‌ نویسی مانند C + + ، به برنامه نویسی با آن می پردازد. راه حل پیشنهادی در کتاب چه در قسمت درس و چه در قسمت حل تمرینات در یک محیط کامپایلر مورد آزمایش قرار گرفته و به اجرا درآمده است. مثال های انتخاب شده در پایان هر فصل طوری است که اکثر مطالب فصل را در بر می‌گیرد و البته از آسان به سنگین طراحی و تدوین شده است. تمرینات اضافی بدون ارائه راه حل، جهت تمرین بیشتر دانش پژوهان عزیز، به طور جداگانه طراحی شده است.

در این کتاب، هدف، پرداختن به همه مباحث مربوط به برنامه نویسی در زبان C + + نبوده و نیست بلکه هدف این است که با توجه به سرفصل درس مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی برای رشته‌های آموزشی همچون علوم کامپیوتر، ریاضی و . . . دانشجویان به مفاهیم و مبانی برنامه‌نویسی در قالب یک زبان ساختاریافته آشنایی پیدا کنند تا در موقع برنامه‌نویسی به روش شئ‌گرایی در برنامه سازی پیشرفته، تسلط کامل به پایه و مبانی برنامه‌نویسی داشته باشند.

 خواندن کتاب برنامه نویسی مقدماتی به زبان ++C را به چه کسانی پیشنهاد می کنیم

 علاقه‌مندان به فراگیری برنامه‌نویسی و دانشجویان علوم کامپیوتر مخاطبان این کتاب‌اند.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۳۰۰۱۷۳۵
۱۴۰۰/۰۱/۰۷

کتاب خیلی خوبیه اما چطور میتونم نسخه چاپیشو سفارش بدم؟

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۱۰۲-۵۸-۹
دسته بندی
تعداد صفحات۲۵۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۱۰۲-۵۸-۹