مجموعه کاربردی جهت مدیریت یائسگی تا اختلالات تیروئید 1400

دانلود و خرید کتاب مجموعه کاربردی جهت مدیریت یائسگی تا اختلالات تیروئید 1400

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مجموعه کاربردی جهت مدیریت یائسگی تا اختلالات تیروئید 1400  نوشته  سارا پارسانیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مجموعه کاربردی جهت مدیریت یائسگی تا اختلالات تیروئید 1400

کتاب مجموعه کاربردی جهت مدیریت یائسگی تا اختلالات تیروئید ۱۴۰۰ اثر سارا پارسانیا، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به رشته زنان و مامایی است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی را دارا است.

درباره کتاب مجموعه کاربردی جهت مدیریت یائسگی تا اختلالات تیروئید ۱۴۰۰

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب مجموعه کاربردی جهت مدیریت یائسگی تا اختلالات تیروئید 1400 با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب مجموعه کاربردی جهت مدیریت یائسگی تا اختلالات تیروئید 1400 مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب مجموعه کاربردی جهت مدیریت یائسگی تا اختلالات تیروئید ۱۴۰۰ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب مجموعه کاربردی جهت مدیریت یائسگی تا اختلالات تیروئید 1400 برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۱۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۰۲-۳
تعداد صفحات۱۶۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۱۷
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۰۲-۳