با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
انتقال جرم از پایه تا کاربردهای پیشرفته صنعتی

دانلود و خرید کتاب انتقال جرم از پایه تا کاربردهای پیشرفته صنعتی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب انتقال جرم از پایه تا کاربردهای پیشرفته صنعتی  نوشته  علی حقیقی اصل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب انتقال جرم از پایه تا کاربردهای پیشرفته صنعتی

کتاب انتقال جرم از پایه تا کاربردهای پیشرفته صنعتی یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان و پژوهشگران رشته فیزک و شیمی است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از حدود ۵۰۰ نفر هیات علمی در دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

خواندن کتاب انتقال جرم از پایه تا کاربردهای پیشرفته صنعتی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی دانشجویان و پژوهشگران فیزیک و شیمی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Javad Mousavy
۱۴۰۰/۰۲/۱۹

عالی خیلی تشکر از تیم شما که روزنه ی نوری در دورانِ انحتاط فرهنگ ماست لطفا کتاب های مهندسی شیمی به اسم های انتقال جرم / انتقال حرارت / مکانیک سیالات / طراحی راکتور ها / نانو و بیو تکنولوژی و.... را

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۴۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۱۲/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۹۴۰-۰۲-۲
تعداد صفحات۴۴۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۱۲/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۹۴۰-۰۲-۲