با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب هنر برند شدن اثر مارک شفر

دانلود و خرید کتاب هنر برند شدن

راهنمای ساخت و دستیابی به برند شخصی در عصر دیجیتال

۲٫۰ از ۹ نظر
۲٫۰ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هنر برند شدن  نوشته  مارک شفر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب هنر برند شدن

کتاب هنر برند شدن اثری از مارک شفر با ترجمه الهام نیک‌سیرت است. این کتاب راهنمایی کامل و جامع برای ساخت و دستیابی به برند شخصی در عصر دیجیتال است. 

درباره کتاب هنر برند شدن

برند بودن به داشتن بیشترین دنبال کننده در صفحات مجازی و یا انداختن عکسی دلبرانه ربطی ندارد، بلکه به میزان مقبولیت شما بر می‌گردد. هرچند بسیاری از افراد به اشتباه از این اصطلاح استفاده می‌کنند و حتی با استفاده از روش‌های احمقانه به دنبال جذب مخاطبان هستند. آنچه باید درباره برند شدن بدانید این است که پیام شما باید در میان دنبال کننده‌هایتان مقبولیت داشته باشد و از سوی آنان پذیرفته شود. این موضوع هیچ ربطی به تبلیغات زیاد و استفاده از ترفندهای بهینه‌سازی جستجو (SEO) ندارد. راه میانبری برای برند شدن وجود ندارد.

برند شدن را می‌توان یک مزیت دانست که باید به آن دست پیدا کنید. برند شما ربطی به خود شما ندارد، بلکه به تلقی و تجربه دیگران از شما مربوط می‌شود.

مارک شفر در کتاب هنر برند شدن شما را قدم به قدم راهنمایی می‌کند تا بتواند برند بسازید. او توضیح می‌دهد که علاوه بر تصویر شما، به علاقه و اشتیاق و همچنین جایگاهی نیاز دارید که شما را بپذیرد. 

کتاب هنر برند شدن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

تمام کسانی که کسب و کار خود را به تازگی آغاز کرده‌اند و تمام افرادی که کسب و کاری اینترنتی را دنبال می‌کنند، می‌توانند از محتوای کتاب هنر برند شدن استفاده کنند. 

بخشی از کتاب هنر برند شدن

من از عبارت «برند شخصی» بیزارم؛ زیرا بسیاری از نویسندگان و معلمان، آن را به چیزی بی ارزش تبدیل کرده اند. خودآموزهای بسیاری از طریق آزمون‌های بی شمار به شما کمک می‌کنند تا اشتیاق اصلی خود را پیدا کنید و درست در همین جا همه چیز متوقف می‌شود.

توصیە گری وینرچاک ،نابغە مشهور صنعت شراب سازی و عرصە کسب وکار، به افرادی که قصد دارند برند شخصی موفق خلق کنند، این است:

تنها کاری را که می‌خواهید تا آخر عمر انجام دهید، برای خود مشخص کنید. باید تمام گزینه‌های دیگر را دور بریزید و فقط یکی را انتخاب کنید. نه نگران مخاطب باشید و نه دغدغە پول داشته باشید. صبح که از خواب بلند می‌شوید، به خودتان در آینه نگاه کنید و از خود بپرسید: «امروز و روزهای بعد چه کاری می‌خواهم انجام دهم؟» اکنون همان کار را انجام دهید و آن را شغل همیشگی خود انتخاب کنید.

کشف یک علاقە صرف و حتی یک موقعیت بکر، موجب دستیابی به موفقیت نمی‌شود؛ بلکه با یافتن فصل مشترک سحرآمیز جایگاه و فضاست که می‌توانید به فردی برند و موفق تبدیل شوید. در اینجا می‌خواهم دوباره دربارە این دو مفهوم توضیح دهم:

جایگاه: علاقه‌ای پایدار و چیزی که می‌خواهید در آن برند شوید.

فضا: موقعیتی بکر و به اندازە کافی بزرگ و اشباع نشده، با مخاطبان کافی که برای کارتان اهمیت قائل شوند.

علاقە پایدار چیزی است که شما عاشق آن هستید و می‌خواهید سال‌ها از آن لذت ببرید. همچنین زمینه‌ای است که می‌خواهید در آن برند شوید و به کمک آن می‌توانید به اهداف بلندمدت زندگی‌تان برسید. بگذارید با یک مثال، تفاوت اشتیاق و علاقە پایدار را نشان دهم.

اگر صبح از خواب بیدار شوم، در آینه نگاه کنم و از خودم بپرسم دوست دارم چه کاری را بیشتر از هر کار دیگر انجام دهم، جوابم این است: سوار قایقم شوم و در وسط دریاچه‌ای زلال و آبی کتابی بخوانم. احتمالا وبلاگی می‌ساختم و در آن دربارە کتاب‌هایی که در قایق می‌خواندم، مطلب می‌نوشتم. شاید هم پادکستی راه می انداختم و دربارە کتاب‌هایی که دیگران در قایقشان می‌خوانند، اظهارنظر می کردم، پادکستی به نام قایق‌ها و کتاب‌ها! می‌توانستم هر روز عکسی از خودم در قایق در حالی که آفتاب سوخته شده‌ام، بیندازم و در اینستاگرام منتشر کنم. اما این را نمی‌توان علاقە پایدار نامید؛ زیرا بالاخره از این کار خسته و دل زده می‌شوم. این صرفا یک اشتیاق است و نمی‌تواند هر روز و ماه‌ها و سال‌ها ادامه پیدا کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۴۶۶-۷۰-۵
تعداد صفحات۲۰۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۱۲/۱۶
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۴۶۶-۷۰-۵