با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ستارگان دنباله دار و سیارک ها

دانلود و خرید کتاب ستارگان دنباله دار و سیارک ها

کاوش در فضا

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ستارگان دنباله دار و سیارک ها  نوشته  یان گراهام  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ستارگان دنباله دار و سیارک ها

کتاب ستارگان دنباله دار و سیارک ها از مجموعه کاوش در فضا، نوشته یان گراهام در انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که در سال ۱۳۴۴ پایه‌گذاری شد، گسترده‌ترین شبکه کتابخانه‌های کودکان و نوجوانان را دارد و از برجسته‌ترین تولیدکنندگان کتاب کودک است. این سازمان علاوه بر کتاب، محصولات فرهنگی دیگری مانند فیلم و سرگرمی‌های سازنده و موسیقی نیز برای کودکان تولید می‌کند.

درباره مجموعه کاوش در فضا

مجموعه کاوش در فضا تازه‌ترین یافته‌ها را درباره اسرار جهان هستی و روند چگونگی شناخت ما از فضا در قرن‌های گذشته و حال حاضر را بازگو می‌کند. یعنی از باورهای اولیه و اساطیری درباره فضا گرفته تا تازه‌ترین اطلاعات مبتنی بریافته‌های علمی مدرن. جدیدترین توصیف‌ها درباره چیستی دنیا و کیهان. این مجموعه گریزی می‌زند به مهم‌ترین ماموریت‌های فضایی دنیا و ماموریت‌هایی که قرار است در آینده انجام شود و همچنین تقویم رویدادهای تاثیرگذار در کشفیات فضایی.

در این مجموعه تصاویری جذاب و به خاطرماندنی از کیهان وجود دارد که به کمک پیشرفته‌ترین فناوری‌ها گرفته شده است.

آسمان شب، تولد یک ستاره، رنگ ستارگان، مرگ یک ستاره، صورتهای فلکی، کهکشان ها، کهکشان راه شیری، ابرهای فضایی، بیگ بنگ، نظاره کردن ستارگان، منظومه های شمسی، در جست و جوی موجودات فضایی و… از موضوعات کتاب ستارگان و کهکشان ها هستند.

خواندن مجموعه کاوش در فضا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه نوجوانان علاقه‌‌مند به دانستنی های علمی به ویژه کیهان‌شناسی.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۱-۴۸۷-۵
تعداد صفحات۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۳,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۱-۴۸۷-۵

تجربه بهتر در اپلیکیشن