با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شما هم دعوت دارید

دانلود و خرید کتاب شما هم دعوت دارید

شهروندان کوچک ۱

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شما هم دعوت دارید  نوشته  سیلوی ژیرارده  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب شما هم دعوت دارید

کتاب شما هم دعوت دارید، نوشته سیلوی ژیرارده، جلد اول از مجموعه شهروندان کوچک است که در انتشارات منظومه خرد منتشر شده است. این کتاب که درباره بیماری‌های مختلف نوشته شده است، به بچه‌ها کمک می‌کند تا با فضای دکتر، بیمارستان و ... آشنا شوند و بر ترسشان از این موضوع غلبه کنند. 

این کتاب را با تصویرگری پوئینگ روزاردو و ترجمه لاله ولیانی و راحله پورآذر در اختیار دارید.

درباره کتاب شما هم دعوت دارید

کتاب شما هم دعوت دارید از مجموعه «شهروندان کوچک» انتخاب شده است. این کتاب‌ها مهارت‌های یک شهروند موثر را در قالب قصه و تصویر به کودکان آموزش می‌دهد.

این کتاب با زبان غیرمستقیم و در قالب قصه کودکان را با فضای بیمارستان و اتفاقاتی که در آن رخ می‌دهد، آشنا می‌کند. بچه‌ها با بستری شدن، وصل کردن سرم، عکسبرداری و ... آشنا می‌شوند و به این ترتیب می‌توانند بر ترسشان از این موضوع غلبه کنند. در انتهای هر کتاب هم بخشی برای کودکان وجود دارد که آن‌ها را به تفکر و تعمق بیشتر درباره رخدادهای پیرامونشان وامی‌دارد.

کتاب شما هم دعوت دارید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب شما هم دعوت دارید یک کتاب عالی برای تقویت قوه تفکر انتقادی، و آشنا کردن آنان با رخدادهای پیرامونشان است. اگر با این گروه‌های سنی کار می‌کنید، این کتاب حتما به شما در گفتگو با بچه‌ها کمک می‌کند.  

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
melik
۱۴۰۰/۰۳/۲۴

کتاب خیلی خوبی برای کودکان و پدر و مادر‌ها هست. در این کتاب به بچه‌ها اطلاعات خیلی خوبی داده می‌شه و فرزندان یاد می‌گیرن که در زمان‌ها و موقعیت‌های خاص چه کاری باید انجام بدن. مثلا هنگام بیماری یا هنگامی

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۴۷۵-۵۷-۸
تعداد صفحات۴۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۲/۲۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۴۷۵-۵۷-۸