جراحی پلاستیک صورت ۲ (2020)

دانلود و خرید کتاب جراحی پلاستیک صورت ۲ (2020)

کتاب جامع آمادگی آزمون ارتقا و بورد ۲۰۲۰

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جراحی پلاستیک صورت ۲ (2020)  نوشته  فاطمه شجاع صفت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جراحی پلاستیک صورت ۲ (2020)

کتاب جراحی پلاستیک صورت ۲ (2020) نوشته دکتر فاطمه شجاع صفت، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به درس جراحی پلاستیک صورت ۲ است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. کتاب جراحی پلاستیک صورت ۲ (2020) شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است. 

درباره کتاب جراحی پلاستیک صورت ۲ (2020) 

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب جراحی پلاستیک صورت ۲ (2020) با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب جراحی پلاستیک صورت ۲ (2020) مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است. 

خواندن کتاب جراحی پلاستیک صورت ۲ (2020) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 مطالعه کتاب جراحی پلاستیک صورت ۲ (2020) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۸۱۵-۰-۶
تعداد صفحات۲۲۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۰۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۵۸۱۵-۰-۶