با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سوالسرای ۱؛ خودآموز کامل (دین و زندگی ۱)

دانلود و خرید کتاب سوالسرای ۱؛ خودآموز کامل (دین و زندگی ۱)

پایه دهم دوره دوم متوسطه مخصوص رشته ادبیات و علوم انسانی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سوالسرای ۱؛ خودآموز کامل (دین و زندگی ۱)  نوشته  علیرضا جاوید  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب سوالسرای ۱؛ خودآموز کامل (دین و زندگی ۱)

کتاب سوالسرای ۱؛ خودآموز کامل (دین و زندگی ۱) نوشته علیرضا جاوید است. این کتاب مطابق با جدیدترین تغییرات کتاب درسی و برای پایه دهم دوره دوم متوسطه مخصوص رشته ادبیات و علوم انسانی نوشته شده است.

درباره کتاب سوالسرای ۱؛ خودآموز کامل (دین و زندگی ۱)

کتاب سوالسرای ۱؛ خودآموز کامل (دین و زندگی ۱) برای دانش‌آموزان علوم انسانی نوشته شده است. نویسنده در تمام دوران تدریس همواره درگیر این موضوع بوده است که زمان پرداختن به درس دین و زندگی بسیار کم است.

با توجه به اينکه بخش قابل توجّهی از زمان کلاس صَرف گفتن و نوشتن سؤالات در متن کتاب می‌شود نویسنده به این نتیجه رسیده است که می‌توان با تهيه جزوه يا کتابی که حاوی تمامی سؤال‌ها و جواب‌های مربوط به مطالب کتاب درسی باشد و در اختيار دانش‌آموزان قرار دادن آن، زمان ذخيره شده در کلاس را صَرف توضيح بيشتر مطالب، مباحثه با دانش‌آموزان در موضوعات مربوطه، تمرين و حل سؤالات چهارگزينه‌ای و پاسخ‌گويی به بخشی از خيل انبوه سؤالات و شبهات دينی دانش‌آموزان کرد و در حقيقت، شيوه تدريس کلاسی را به الگوي تدريس فعّال و تعاملی با دانش‌آموزان تبديل کرد.

کتاب حاضر، حاصل دغدغه مذکور بوده و به جهت استفاده بهينه از زمان کلاس درس تهيه شده و شيوه آن مبتنی بر آموزش از طريق ايجاد سؤال در ذهن و سپس پاسخ به آن است. سعي بر اين بوده است که از هر موضوعي در سطر به سطر کتاب درسی حتی مطالب به ظاهر غير مهم نيز سؤال طراحی شود و بعضا برای يک مطلب، چندين سؤال از زوايای مختلف طرح گرديده است تا دانش‌آموز نسبت به آن مطلب، اِشراف و تسلّط کامل پيدا کند. لذا با وجود تشريحی بودن سؤالهای اين کتاب، توانايی دانش‌آموز در پاسخگويی به سؤال‌های چهارگزينه‌ای هم افزايش می‌يابد.

به جرأت می‌توان ادّعا کرد که هيچ سطری از کتاب درسی نمی‌توان يافت که از آن سؤالی در اين کتاب طرح نشده باشد. با توجه به کامل و جامع بودن اين کتاب، دانش‌آموزان عزيز مي‌توانند با خواندن آن، به صورت خودآموز نسبت به مطالب درسی تسلط پيدا کنند. برای احاطه و بهره‌مندي بيشتر علمی، دانش‌آموزان فعّال می‌توانند با مطالعی سؤالات اين کتاب، آنها را به تدريج و به‌صورت درس به درس، به کتاب درسی منتقل کنند. اين کار سبب درگير شدن آنها با مباحث کتاب می‌شود و به يادگيری و تثبيت مطالب کمک می‌کند.

خواندن کتاب سوالسرای ۱؛ خودآموز کامل (دین و زندگی ۱) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام دانش‌آموزان متوسطه دوم پیشنهاد می‌کنیم.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۰۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۱۶-۳۰-۵
تعداد صفحات۱۹۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۲/۰۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۴۱۶-۳۰-۵