با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب احزاب پیش از ۵۷ اثر سازمان بسیج دانشجویی

دانلود و خرید کتاب احزاب پیش از ۵۷

مختصر جریان‌شناسی احزاب و گروه‌های سیاسی پیش از انقلاب

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب احزاب پیش از ۵۷  نوشته  سازمان بسیج دانشجویی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب احزاب پیش از ۵۷

کتاب احزاب پیش از ۵۷ که به همت سازمان سیج دانشجویی به چاپ رسیده است، مختصری از جریان‌شناسی احزاب و گروه‌های سیاسی پیش از انقلاب را تشریح کرده است.

بسیج دانشجویی به عنوان یکی از بزرگترین دستاوردها و نهادهای انقلاب اسلامی می‌کوشد در حوزه جنگ نرم در میدان نبرد نوین با دشمن تلاش کند و در این راستا انتشار کتاب‌هایی با رویکرد و محوریت اعتلای نقش‌آفرینی بسیج دانشجویی و با محتواهای گوناگون آموزشی و آگاهی دهنده را در دستور کار خود قرار داده است.

هدف این سازمان فرهنگ‌سازی، ایجاد روحیه مطالبه‌گری و تصمیم‌سازی برای مسئولان، تربیت نیروهای متعهد و در نهایت ورود در میدان عمل برای ساختن جامعه اسلامی است.

 درباره کتاب احزاب پیش از ۵۷

اثر پیش رو که به بررسی و معرفی احزاب و جریان‌های پیش از انقلاب (از سال ۱۳۲۰ تا پیروزی انقلاب) می‌پردازد، محتوایی خلاصه، مفید و در عین حال کاربردی است تا کمکی باشد برای دانشجویان در شناخت ماهیت و خواست جریان‌های مختلف درگیر در دورۀ تحقق انقلاب. شناختی که اگر به‌خوبی حاصل شود، در زمان حاضر نیز به آگاهی مناسب از وضعیت جریان‌های موجود خواهد انجامید و تجربۀ پیش از انقلاب، می‌تواند چراغ راه مردم برای همراهی با جریان‌هایی باشد که تطابق بیشتری با آرمان‌های انقلاب دارند. امید است مطالعۀ این اثر، مفید واقع شود.

 خواندن کتاب احزاب پیش از ۵۷ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان به تاریخ و سیاست را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

بخشی از کتاب احزاب پیش از ۵۷

بازخوانی تار یخچۀ جریان‌ها و احزابی که در دوره‌های مختلف تار یخی در ایران با رو یکردهای متفاوت سیاسی و فکری تشکیل شده‌اند، به دانشجویان کمک می کند تا با شناخت صحیح آن‌ها، تحلیل جامع‌تری نسبت به شرایط جامعه در شرایط حساس داشته باشند و با اخذ تصمیمات مهم و انتخاب های صحیح، به مسیر رشد و تعالی جامعۀ ایران و رسیدن به تمدن نوین اسلامی، به شکلی موفق عمل نمایند.

رهبر بزرگوار انقالب اسلامی نیز در جلسات متعددی که با دانش آموزان و دانشجویان داشته‌اند، به موضوع اهمیت بازخوانی تاریخ قبل و بعد از انقلاب اسلامی و نگرانی از ضعف آ گاهی‌های تار یخی مردم -به خصوص نسل جوان- پرداخته‌اند: «یکی از نگرانی‌های بنده این است که نسل جوان بالندۀ ما که حمدالله هم آ گاه و با بصیرت است، هم دارای انگیزه است، آماده به کار است، وسط میدان است، انقلابی است، به تدر یج این حوادث مهم را، این عبرت‌های بزرگ دوران معاصر را از یاد ببرند».  در منظومۀ فکری رهبر انقلاب اسلامی، نگاه دقیق و تحلیلی به تاریخ و رخدادهای آن برای درک درست تحولات بشری و روشن شدن وضعیت موجود، از جایگاهی بنیادین برخوردار است. ایشان در طرح بسیاری از مسائل، ضمن اشاره به مباحث تاریخی، به تبیین ابعاد مختلف موضوع پرداخته تا مخاطب، دید جامعی نسبت به آن موضوع و اتفاق داشته باشد. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
hasan ansari
۱۴۰۰/۰۳/۱۴

این چ کاریه؟ پول میدیم کتاب رو میخریم بعد چرا نباید فایل پی دی اف رو داشته باشیم؟

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۳۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۲۲۵-۷۶-۱
تعداد صفحات۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۳۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۲۲۵-۷۶-۱