با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ایران؛ ابرقدرت منحصر به فرد

دانلود و خرید کتاب ایران؛ ابرقدرت منحصر به فرد

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ایران؛ ابرقدرت منحصر به فرد  نوشته  منوچهر محمدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ایران؛ ابرقدرت منحصر به فرد

کتاب ایران؛ ابرقدرت منحصر به فرد نوشته منوچهر محمدی است. این کتاب به ایران و قدرت آن در جهان می‌پردازد و اطلاعات دقیقی از قدرت ایران در اختیار خواننده قرار می‌دهد. 

درباره کتاب ایران؛ ابرقدرت منحصر به فرد

بررسی‌های محققانه و عالمانه دانشمندان روابط بین‌الملل نشان می‌دهد سلطه‌ی غرب و نظم بین‌الملل حاصل از این سلطه در ابعاد سیاسی، اقتصادی، نظامی و فرهنگی به پایان راه خود رسیده و نوعی آنارشیسم بر جهان و روابط بین‌الملل، حاکم می‌باشد. این شرایط با بروز بحران اپیدمی کرونا تشدید شده است. 

در کتاب ایران؛ ابرقدرت منحصر به فرد  ویژگی‌های منحصر به فردی که جمهوری اسلامی با خود آورده و موجب تحول عظیمی - هم از نظر مبانی و هم از نظر عملکرد - در تعامل با جهان مدرن و نظام سلطه گردیده است. به‌تفکیک مورد بررسی و تحلیل مقایسه‌ای قرار می‌گیرد. در فصل اول، تحت عنوان کلیات، ضمن تعریف واژه ابرقدرت، به تاریخچه و ادبیات مرتبط آن خواهیم پرداخت. در فصل دوم، منابع منحصر به فرد قدرت مورد بررسی قرار می‌گیرد و در فصل سوم و چهارم و پنجم، مکتب، امت و رهبری منحصر به فرد به بحث گذارده خواهد شد. در فصل ششم، نظام بین‌الملل مطلوب و در حال شکل‌گیری و در فصول هفتم و هشتم، اهداف و راهبرد این ابرقدرت منحصر به فرد مطرح خواهد گردید و در سخن آخر، تحولات جدید در آمریکا و جهان غرب و آینده این ابرقدرت منحصر به فرد مورد بررسی قرار می‌گیرد.

خواندن کتاب ایران؛ ابرقدرت منحصر به فرد را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به مسائل سیاسی پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۲۸۳۷۸۴۷
۱۳۹۹/۱۱/۲۳

نویسنده کتاب استاد تمام دانشگاه و برند هستند.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۱۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۱۰-۵۹-۹
تعداد صفحات۴۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۱/۱۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۶۱۰-۵۹-۹