با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سخنان رسول اکرم (ص) در مناقب حسنین (ع)

دانلود و خرید کتاب سخنان رسول اکرم (ص) در مناقب حسنین (ع)

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سخنان رسول اکرم (ص) در مناقب حسنین (ع)  نوشته  محمدطاهر القادری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سخنان رسول اکرم (ص) در مناقب حسنین (ع)

کتاب سخنان رسول اکرم (ص) در مناقب حسنین (ع) نوشته محمدطاهر القادری است که که با ترجمه سید عبدالحسین رئیس‌السادات منتشر شده است. این کتاب یکی از آثار دینی شرکت چاپ و نشر بین‌الملل است.

درباره کتاب سخنان رسول اکرم (ص) در مناقب حسنین (ع)

دکتر محمدطاهر القادری فوق لیسانس حقوق از دانشگاه پنجاب دریافت کرده  است. وی استاد دانشکده حقوق دانشگاه پنجاب است. تاکنون در موضوعات مختلف از جمله مذهبی، روحانی، تاریخی، اخلاقی، قانونی، شرعی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، علمی و مطالعات تطبیقی هزاران سخنرانی داشته است. این کتاب در مناقب حسنین در چهل فصل تنظیم شده است که هر فصل به یک مورد از گفته‌های رسول اکرم(ص) درخصوص حسنین اشاره دارد. 

این کتاب ترجمه فارسی کتاب «مرج البحرین فی مناقب الحسنین (ع)»، نوشته دکتر محمدطاهر القادری است. در این کتاب سخنان حضرت رسول اکرم (ص) در مناقب حسنین (ع) در چهل فصل نوشته شده است. موضوع این فصول شامل «نام گذاری فرزندان علی (ع)»، «ویژگی رفتاری حسنین و تشابهات آن به رسول اکرم (ص)»، «کرامات و معجزات حسنین (ع)»، «مباهله و حضور حسنین در آن» و... است.

شركت چاپ و نشر بين الملل وابسته به سازمان تبليغات اسلامی از ابتدای تاسيس آن در اوايل دهه شصت شروع به چاپ و انتشار آثار دینی کرد و علاوه بر چاپ آثاری به زبان‌های خارجی از نويسندگانی چون علامه طباطبايی، استاد مطهری، شهيد بهشتی و ديگر علمای معاصر و نيز چاپ قرآن كريم به زبان‌های انگليسي، روسی، چيني، كتابهای بسياری به زبان فارسی در موضوعات فقه و علوم قرآنی، فلسفه و كلام اسلامی، عرفان اسلامی، تاريخ اسلام، سيره و شرح زندگی معصومان، فرهنگ جامع سخنان امامان (ع) و ديگر موضوعات چاپ و منتشر كرده است. همچنين فروشگاه كتاب اين شركت به عنوان بزرگترين مركز عرضه و توزيع كتب دينی در تهران فعاليت دارد

خواندن کتاب سخنان رسول اکرم (ص) در مناقب حسنین (ع) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به دین اسلام و شناخت تمام جلوه‌های آن پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۰۴-۷۵۱-۱
تعداد صفحات۱۴۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۰۴-۷۵۱-۱