با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
روی خوش استرس

دانلود و خرید کتاب روی خوش استرس

حقایقی درباره مفید بودن استرس و چگونگی تسلط بر آن

۴٫۳ از ۴ نظر
۴٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب روی خوش استرس  نوشته  کلی مک‌گنیگال  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب روی خوش استرس

کتاب روی خوش استرس نوشته کلی مک گنیگال و ترجمه مریم آقایی، حقایقی درباره مفید بودن استرس و چگونگی تسلط بر آن را برای مخاطبان بیان می‌کند.

درباره کتاب روی خوش استرس

آیا استرس مفید است؟ اگر روزی پر از اضطراب را پشت سر گذاشته باشید، احتمالا پاسختان به این سوال منفی است. اما به نظر می‌رسد دکتر مگ گنیگال نظر متفاوتی درباره این موضوع دارد. او در کتاب روی خوش استرش حقایقی درباره مفید بودن استرس و چگونگی تسلط بر آن را بیان می‌کند. 

این البته در صورتی است که استرس را همان حسی بدانیم که در موقع احساس خطر در وجود ما شکل می‌گیرد. علاوه بر این، اگر زندگی ما خالی از هر استرسی باشد، از هر معنایی هم خالی می‌شود. چرا که ما در صورتی دچار استرس می‌شویم که چیزی برایمان اهمیت داشته باشد. در صورتی که اگر هرگز دچار استرس نشویم، به نظر می‌رسد هیچ چیزی هم برایمان مهم نیست!

حالا دوباره به این جمله فکر کنید: آیا استرس می‌تواند مفید باشد؟ اگر جوابتان منفی است این کتاب را بخوانید تا با دلایل اهمیت استرس آشنا شوید و اگر پاسختان مثبت است این کتاب را بخوانید تا با روش‌های تسلط بر استرس آشنا شوید. 

کتاب روی خوش استرس را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

خواندن کتاب روی خوش استرس را به تمام علاقه‌مندان به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری پیشنهاد می‌کنیم. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
newsinanas
۱۴۰۰/۰۱/۰۵

این کتاب عالیه برای ادمای مضطرب اما عدم امکان نوت برداری و خط کشیدن خیلیی زیاد ارزشش رو کم میکنه! من بشدت شاکیم از تاقچه که کتابای زیادی رو به صورت pdf میزارن و فایلای pdf هم امکان علامت زدن

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۵/۰۱
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۹۷۱۳۳-۹-۴‬‬‬
تعداد صفحات۳۶۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۵/۰۱
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۹۷۱۳۳-۹-۴‬‬‬