با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ویزترین حیوان خانگی

دانلود و خرید کتاب ویزترین حیوان خانگی

مگسک و پسرک

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ویزترین حیوان خانگی  نوشته  تد آرنولد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ویزترین حیوان خانگی

کتاب ویزترین حیوان خانگی از مجموعه مگسک و پسرک داستانی نوشته تد آرنولد است. داستان درباره پسرکی است که یک مگس را به عنوان حیوان خانگی همراه خودش به خانه می‌آورد و با او ماجراهای متفاوتی را می‌سازد.

این داستان را با ترجمه عرفان حسن ‌زاده و طنز پردازی فرهاد حسن ‌زاده بخوانید.

انتشارات پرتقال با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره کتاب ویزترین حیوان خانگی

اگر از شما بپرسند یک حیوان خانگی چه چیزی است شما چه جوابی می‌دهید؟ حتما پیش خودتان فکر می‌کنید حیوان خانگی می‌تواند یک گربه ملوس، یک سگ پشمالو، یک پرنده خوش صدا یا یک مگس ویز ویزی باشد... صبر کن ببینم! مگس؟ مگس می‌تواند حیوان خانگی باشد؟

ویز و ویزگول با هم کارهای بسیاری می‌کنند. یکی از این کارها این است که به پارک سر بزنند و بعد از خوردن ناهار خوشمزه _البته خوشمزه برای ویز زمین تا آسمان با خوشمزه برای ویزگول فرق دارد!_ کله پا شدن و نگاه کردن به ابرها، به آدم‌های مختلفی نگاه کنند که همراه با حیوان خانگی‌شان به پارک سر زده‌اند. آنجا همه جور حیوانی دیده می‌شود. از سگ و میمون گرفته تا جوجه تیغی. ویز هیچ خبر ندارد که اینهمه حیوانات خانگی مختلف در دنیا وجود دارد. او نگاهی به ویزگول می‌اندازد که حسابی اخم‌هایش در هم است. ویزگول حیوان خانگی ندارد... 

ویز تصمیم می‌گیرد ویزگول را به مغازه ببرد تا برای او یک حیوان خانگی درست و حسابی پیدا کنند. به نظر شما آن‌ها موفق می‌شوند ویزترین حیوان خانگی را پیدا کنند؟

مجموعه کتاب‌های مگسک و پسرک یک تفاوت عمده با دیگر کتاب‌های کودک دارد، این کتاب به زبان طنز فارسی بازنویسی شده است و همین موضوع به کودکان کمک می‌کند تا لحظات شادی را با خواندن کتاب‌ها تجربه کنند. این کتاب تخیل کودکان را پرورش می‌دهد و به آنها کمک می‌کند تا با تقویت تخیل خود دنیا را زیباتر ببینند. داستان‌های مجموعه مگسک و پسرک ساده اما پرهیجان هستند و با تصاویر خود تد آرنولد منتشر شده‌اند.

این کتاب‌ها صرفا برای آموزش نیست و با داستانی جذاب و خواندنی کمک می‌کند کودک دنیای تازه‌ای را ببیند و بتواند خودش را خلاف عادت‌هایش تصور کند و تصویر تازه‌ای بسازد. هیچ کودکی نمی‌تواند تصور کند یک مگس حیوان خانگی‌اش است و این کتاب با تغییر عادت‌ها و تخیلات کودک او را به دنیای تصاویر خنده داری می‌برد.

کتاب ویزترین حیوان خانگی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

 کتاب ویزترین حیوان خانگی برای بچه‌هایی که به تازگی خواندن را فرا گرفته‌اند، خواندنی و جذاب است. اگر کتاب‌های قبلی این مجموعه را خوانده و دوست داشتید، این کتاب را هم حتما بخوانید. 

درباره تد آرنولد

تد آرنولد متولد ۲۹ ژانویه ۱۹۴۹ در المیرا، نیویورک، ایالات متحده نویسنده و تصویرگر کتاب کودکان است. او بیش از ۱۰۰ کتاب تألیف و تصویرگری کرده است. تد از دانشگاه فلوریدا با مدرک BFA فارغ التحصیل شد. او قبل از شروع کارش به نوشتن کتاب‌های کودک، به عنوان تصویرگر تجاری کار می‌کرد. آرنولد هنگام زندگی در فلوریدا با همسرش کارول آشنا شد. کارول، معلم پیشین مهد کودک، او را به نوشتن و تصویرگری کتاب‌های کودکان تشویق کرد. پسران وی، والتر و ویلیام، الهام بخش برخی از شخصیت‌ها و داستان‌های او بودند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۷۵-۰۹-۹
تعداد صفحات۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۸۶۷۵-۰۹-۹