با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سه پارسا

دانلود و خرید کتاب سه پارسا

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سه پارسا  نوشته  لئو تولستوی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سه پارسا

کتاب سه پارسا، داستان کوتاهی نوشته لئو تولستوی و ترجمه محمد رستمی، است. این داستان افسانه‌ای قدیمی است که در ناحیه ولگا بر سر زبان‌هاست. 

درباره کتاب سه پارسا

کتاب سه پارسا، افسانه قدیمی را که در ناحیه ولگا بر سر زبان‌ها است، روایت می‌کند. داستانی کوتاه که فضایی آرام و رویایی دارد. شخصیت‌های این داستان دوست داشتنی هستند و جلوی چشمان شما جان می‌گیرند. 

مانند همیشه در این داستان نیز باید به دنبال پیامی بلند و متعالی گشت، چنانچه از تولستوی انتظار می‌رود: تقابل ظاهر و باطن، تقابل میان مغز و پوسته. در این داستان از تکرار و سکوت می‌خوانیم و از ریاکاری و خلوص. اما آنچه از همه مهمتر است و در داستان خودنمایی می‌کند، ایمان و کلام است. 

کتاب سه پارسا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر به ادبیات روسیه علاقه دارید و از خواندن آثار تولستوی لذت می‌برید، کتاب سه پارسا را بخوانید. این کتاب برای دوست‌داران داستان کوتاه نیز جذاب است.

درباره لئو تولستوی

لئو نیکلای ویچ تولستوی ۹ سپتامبر ۱۸۲۸ در یاسنایا پالیانا متولد شد.او فعال سیاسی-اجتماعی و نویسنده روسی بود. لئو تولستوی از نویسندگان نامی تاریخ معاصر روسیه به‌شمار می‌آید.

رمان‌های جنگ و صلح و آنا کارنینا تولستوی از بهترین‌های ادبیات داستانی جهان هستند که بارها مورد اقتباس‌های سینمایی قرار گرفته‌اند. تولستوی در روسیه بسیار محبوب است و سکه طلای یادبود به احترام وی ضرب شده‌است. او در زمان زنده بودنش شهرت و محبوبیتی جهانی داشت اما به سادگی زندگی می‌کرد. یکی از فعالیت‌های مهم تولستوی اهمیت بسیار زیاد او به تعلیم و تربیت کودکان و ساختن مدارس در روستاها است.

لئو تولستوی در روز ۲۰ نوامبر ۱۹۱۰ درگذشت و در زادگاه خویش به خاک سپرده شد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
z.ch
۱۳۹۹/۱۰/۲۸

عالی و آموزنده

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۱۹۸۷-۱
دسته بندی
تعداد صفحات۲۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۱۰/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۱۹۸۷-۱