با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب جلوه های ملکوتی اثر واحد پژوهش نشر نور معارف

دانلود و خرید کتاب جلوه های ملکوتی

فرمایشات اولیاء الهی آیت‌الله حاج سیدعلی قاضی، آیت‌الله آخوند ملاحسینقلی همدانی، آیت‌الله شیخ محمد بهاری همدانی، آیت‌الله حاج سیداحمد کربلایی

۵٫۰ از ۹ نظر
۵٫۰ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جلوه های ملکوتی  نوشته  واحد پژوهش نشر نور معارف  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب جلوه های ملکوتی

کتاب جلوه های ملکوتی اثری از واحد پژوهش نشر نور معارف و شامل فرمایشات اولیاء الهی آیت‌الله حاج سیدعلی قاضی، آیت‌الله آخوند ملاحسینقلی همدانی، آیت‌الله شیخ محمد بهاری همدانی و آیت‌الله حاج سیداحمد کربلایی است.

 درباره کتاب جلوه های ملکوتی

جلوه‌های ملکوتی یک کتاب نیست؛ بلکه چشمه‌های معرفتی است که از دل‌های مطهر بزرگترین عارفان فقیه قرن، بلکه بزرگترین عارفان اسلام - به تعبیر شهید مطهری(ره) - جوشیده و بر خامه و زبانشان جلوه کرده است. این چشمه‌های معرفت بهترین راه را برای رسیدن به جلوه‌های ملکوت، جبروت و لاهوت را در اختیار می‌گذارد.

آیت‌الله حاج سیدعلی قاضی، آیت‌الله آخوند ملاحسینقلی همدانی، آیت‌الله شیخ محمد بهاری همدانی، آیت‌الله حاج سیداحمد کربلایی بزرگانی هستند که در این کتاب درباره رسیدن به معرفت الهی سخن گفته‌اند. سخنانی با موضوع دوستی و دشمنی در راه خدا، راه قرب الهی، روش حضور در محضر الهی، اقسام گناهانی که انسان را از پروردگار دور می‌کنند، وجوب توبه و استغفار، فضیلت زیارت بقاع معصومان، آداب و شرایط توبه، سفر جسمانی و سفر روحانی، بیان حقیقت توحید، مبارزه با نفس، شروع کردن اصلاح از خود، اهمیت رفیق، کوته‌نظری، اعمال بسیار موثر در اصلاح قلب و نیت، علل ارتکاب گناه، جلوه‌های قیامت، درباره دنیاپرستان، مایوس نشدن از الطاف خداوند بزرگ و متعال و.... 

 خواندن کتاب جلوه های ملکوتی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 پند و اندرز بزرگان همیشه و در همه حال برای انسان حقیقت‌جو راهگشا بوده است. کافی است گوش شنوا و دلی آماده پذیرش حقایق داشته باشید. اگر دوست دارید در راهی که بزرگان دینی و عالمان اسلامی برای رسیدن به خداوند پیش روی انسان گذاشته‌اند، قدمی بردارید. این کتاب برای شما است و همچون چراغی راهتان را روشن خواهد کرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
کاربر ۸۵۶۸۱۸
۱۴۰۰/۰۱/۰۶

این کتاب کیمیاست💐💐

علی اکبر
۱۴۰۰/۰۴/۰۴

اگر کتابی باشد مختصر و بسیار مفید در زمینه های اخلاقی ، همین کتابه واقعا عالیه

Eavina Kalvandi
۱۴۰۱/۰۳/۰۷

هر کدوم از روایت های که گفته میشه جای تامل داره و چقدر ایشون خدا رو خوب شناختن ،متن روانی داره و کاملا دلنشین است

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۱ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸۶۰۰۹۷۹۰۷۹۱
دسته بندی
تعداد صفحات۱۶۱صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۹/۰۱
شابک۹۷۸۶۰۰۹۷۹۰۷۹۱