با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ماروین و جیمز؛ جلد سوم

دانلود و خرید کتاب ماروین و جیمز؛ جلد سوم

فرار از سطل زباله

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ماروین و جیمز؛ جلد سوم  نوشته  الیز بروچ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ماروین و جیمز؛ جلد سوم

کتاب فرار از سطل زباله جلد سوم از سری داستان‌های ماروین و جیمز، نوشته الیز بروچ و ترجمه فاطمه سراجی است. مجموعه داستان‌های داستان‌های ماروین و جیمز را انتشارات پرتقال منتشر کرده است، این انتشارات با هدف نشر بهترین و با کیفیت‌ترین کتاب‌ها برای کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. پرتقال بخشی از انتشارات بزرگ خیلی سبز است.

درباره مجموعه داستان‌های ماروین و جیمز

ماروین بهترین دوست جیمز است اما او یک انسان نیست بلکه یک سوسک خانگی است. ماجراها از جایی شروع می‌شود که جیمز قرار است یک هفته به مسافرت برود و ماروین خیلی ناراحت است چون دلش برای جیمز تنگ می‌شود. حالا جیمز در سفر است و ماروین حوصله‌اش سر رفته است.

در ابتدای این مجموعه شما با شخصیت ماروین و جیمز و دوستی غیرمعمولی اما صمیمانه آنها آشنا می‌شوید. دوستی‌ای که خیلی جالب است چون آنها بهم خیلی وابسته‌اند و یکدیگر را خیلی دوست دارند. شاید بپرسید مگر می‌شود آدم با یک سوسک خانگی دوست شود؟ چقدر عجیب و شاید هم چندش آور! ولی اگر مجموعه داستان‌های ماروین و جیمز را بخوانید، نظرتان حتما عوض خواهد شد.

در جلد سوم مجموعه به اسم فرار از سطل زباله، ماروین قرار است برای اولین بار و بدون اجازه پدر و مادرش با جیمز به مدرسه برود. چون عاشق نقاشی است و دوست دارد معلم هنر جیمز را ببیند....

خواندن داستان‌های ماروین و جیمز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کودکان ۷ تا ۱۲ ساله مخاطبان این مجموعه هستند.

 درباره الیز بروچ

 الیز بروچ در بیستم ماه سپتامبر ۱۹۶۳ در آتالانتا به دنیا آمده است. او مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد تاریخش را از دانشگاه ییل گرفته است. کتاب وقتی دایناسورها با همه چیز آمدند بروچ در سال ۲۰۰۸ نامزد جایزه سلطنت ایلینویز شد و مجله تایم یک سال پیش از این که جایزه دریافت کند، آن را به عنوان کتاب شماره یک کودک سال معرفی کرد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۵۹۳-۷
تعداد صفحات۱۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۵۹۳-۷