دانلود و خرید کتاب الفبای هورمون شناسی آرمین مختاریه
کتاب الفبای هورمون شناسی اثر آرمین مختاریه

کتاب الفبای هورمون شناسی

معرفی کتاب الفبای هورمون شناسی

کتاب الفبای هورمون شناسی عمومی تالیف آرمین مختاریه و خیزران ایازی، از مجموعه الفبای علوم انتشارات وارستگان است. مجموعه الفبای علوم دریچه‌ای تازه به روی علاقه‌مندان علوم گشوده و کتاب‌هایی با ارزش علمی بالا و حجم پایین منتشر کرده است.

کتاب‌های الفبای علوم در حجمی فشرده موضوعات و مطالب تخصصی را به شیوه‌ای نوین به مخاطبانش انتقال می‌دهد از آنجا که این مجموعه موضوعات گوناگونی را شامل می‌شود، کتاب‌هایش در کنار هم دایرة المعارف علوم را برای استفاده‌ همگان تشکیل خواهند داد.

خواندن کتاب‌های این مجموعه وقت چندانی از مخاطب نمی‌گیرد و چون زبان ساده‌ای دارد، آنها را در پیچ و خم دشواری‌های متن گرفتار نمی‌کند.

کتاب الفبای هورمون شناسی عمومی، علاقه‌مندان را با علم هورمون‌شناسی بیشتر آشنا خواهد کرد.

این کتاب به بررسی هورمون ها در۹ فصل یعنی، مقدمه و نظام‌های شیمیایی پیغام رسان هورمون‌های هیپوفیز پسین و پیشین، غده تیروئید، غدد پاراتیروئید، غده آدرنال، غدد جنسی، بارداری و غربالگری‌های جنینی و مطالعه مورد پرداخته است. مخاطبان اصلی این کتاب دانشجویان علوم آزمایشگاهی هستند، بنابراین سعی بر این بوده که تغییرات هورمون‌ها در اختلالات، تست‌های تشخیصی و خطاهای کاربر در آزمایشگاه بیان گردد؛ چرا که آشنایی کاربر با تفسیر نتایج و خطاهای آزمایشگاهی مانع گزارش نتایج اشتباه و کاذب می‌شود. تمام مثال‌های مطرح شده، از موارد رخ داده شده در آزمایشگاه هستند و هدف از طرح آن‌ها نزدیک کردن هرچه بیشتر دانشجویان عزیز به فضای واقعی در آزمایشگاه تشخیص طبی و مشکلات احتمالی است.

خواندن کتاب‌‌های الفبای علوم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مخاطبان این مجموعه دانشجویان و همه علاقه‌مندان به دانستنی‌ها و مطالب علمی هستند.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۲٫۹ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۷

تعداد صفحه‌ها

۹۲ صفحه

حجم

۲٫۹ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۷

تعداد صفحه‌ها

۹۲ صفحه

قیمت:
۱۸,۰۰۰
تومان